Циганков отримав найвищу оцінку в «Жироні» за матч з «Атлетіко»

2023-03-14 09:08 Дії українського півзахисника іспанської «Жирони» Віктора Циганкова у вчорашньому матчі чемпіонату Іспанії з «Атлетіко» (0:1) були ... Циганков отримав найвищу оцінку в «Жироні» за матч з «Атлетіко»

Дії українського півзахисника іспанської «Жирони» Віктора Циганкова у вчорашньому матчі чемпіонату Іспанії з «Атлетіко» (0:1) були високо оцінені.

Віктор Циганков

Так, портал WhoScored поставив 25-річному українцю 6,8 бала, що стало найвищою оцінкою серед усіх гравців «Жирони», які брали участю в цьому поєдинку. Такий самий бал отримали Алекс Гарсія та Сантьяго Буено.

Схожим чином гру Циганкова оцінив і портал SofaScore. У цьому випадку екс-хавбек київського «Динамо» отримав 7,0 бала, і вищі за оцінки в «Жироні» лише в тих самих Алексіса Санчеса (7,1) і Сантьяго Буено (7,5).

Нагадаємо, у матчі з «Атлетіко» Циганков вийшов на поле в стартовому складі «Жирони» хвилин і був замінений на 87-й хвилині зустрічі.

Кращий коментар

auto--epitaph--king-crimson
Epitaph , King Crimson (Перевертун) - Эксперт
14.03.2023 10:01
вся гра проходила якраз на фланзі Циганкова , гарно відпрацював на атаку , зробив декілька перехоплень м'яча , але пройшло і пару атак суперника через його фланг , а Віті там взагалі не було в той час