Порту — Інтер — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-03-15 00:00 14 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) та Інтер (Мілан). ... Порту — Інтер — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) та Інтер (Мілан).

Порту - Інтер - 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаПорту - Інтер - 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Порту (Португалія) — Інтер (Мілан) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Маттео Дарміан (33), Джеко (69), Ачербі (90)

Огляд матчу Порту — Інтер:

У матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Ештадіу ду Драган», футбольні клуби «Порту» та «Інтер Мілан» протягом 90 хвилин вели внічию з рахунком 0:0. У матчі було кілька жовтих карток, замін, червона картка і 15 000 уболівальників, які вболівали від щирого серця. На 33-й хвилині гравець «Інтера» М. Дарміан отримав жовту картку з невстановленої причини. Потім на 69-й хвилині ще одну жовту картку отримав Е. Дзеко з «Інтера». Лише за хвилину «Інтер» здійснив дві заміни, замінивши Дзеко на Р. Лукаку і Ф. Дімарко на Д. Д’Амброзіо. ФК «Порту» також зробив дві заміни: С. Еустакіо був замінений на А. Франко, а Еванілсон був замінений на Т. Мартінеса. «Інтер» зробив третю заміну на 74-й хвилині, випустивши А. Бастоні замість С. де Врея.

Однак тільки на 80-й хвилині «Інтер» зробив дві останні заміни, замінивши М. Дарміана на М. Скріньяра і Н. Бареллу на М. Брозовича. З іншого боку, ФК «Порту» зробив дві останні заміни на 85-й хвилині: Зайду замінив Венделла, а М. Урібе — Данні Намасо. Матч був доволі напруженим, і в обох сторін було кілька шансів забити гол. Однак жодна зі спроб не увінчалася успіхом. У матчі також було показано червону картку ФК «Порту», хоча неясно, хто з гравців її отримав. Ближче до кінця матчу Ф. Ачербі з «Інтера» отримав жовту картку, а С. Консейкао з ФК «Порту» також отримав жовту картку на 90-й хвилині. У підсумку обидві команди домоглися нічиєї з рахунком 0:0, що зробило цей матч доволі скромним з точки зору рахунку. Обидві команди доклали максимум зусиль, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. Уболівальники з нетерпінням чекали на наступний матч між цими двома командами, сподіваючись на більш захопливий результат.