Саутгемптон — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-15 23:30 15 березня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Брентфорд (Англія).

Саутгемптон - Брентфорд - 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистикаСаутгемптон - Брентфорд - 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Саутгемптон (Англія) — Брентфорд (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: И. Тоні (32), Йоан Вісса (90+7)

Предупредження: Хікі (80), І. Тоні (90+3), Беднарек (90+3)

Огляд матчу Саутгемптон — Брентфорд:

Саутгемптон і Брентфорд зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Сент-Мері. У напруженій боротьбі в першому таймі «Брентфорду» вдалося вийти вперед завдяки голу І. Тоні на 32-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Брентфорда». У другому таймі Саутгемптон зробив кілька змін, випустивши на поле К. Вокера-Пітерса, М. Ельюнуссі та І. Діалло у спробі створити кілька моментів. Однак захист «Брентфорда» тримався стійко, не допустивши жодного голу. У другому таймі «Брентфорд» зробив кілька замін, випустивши К. Шаде, М. Єнсена, Б. Мбеумо і Й. Вісса.

Зміни, схоже, пішли на користь «Брентфорду», оскільки на 90-й хвилині їм вдалося забити ще один гол, причому Й. Вісса влучив у сітку воріт. Матч закінчився перемогою «Брентфорда» з рахунком 2:0, а «Саутгемптон» не зміг відігратися. Матч проходив при переповненому стадіоні Сент-Мері, вболівальники обох сторін підтримували свої команди. Незважаючи на всі зусилля «Саутгемптона», «Брентфорд» виявився сильнішою командою цього дня. Перемога стала вирішальною для «Брентфорда», який прагне забезпечити собі місце в Прем’єр-лізі на наступний сезон. Матч продемонстрував найкращі зразки англійського футболу, обидві команди проявили на полі майстерність і рішучість.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Тоттенгем, Брентфорд — Лестер.