Наполі — Айнтрахт — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-03-16 00:00 15 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) та Айнтрахт (Німеччина). ... Наполі — Айнтрахт — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) та Айнтрахт (Німеччина).

Наполі - Айнтрахт - 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаНаполі - Айнтрахт - 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Наполі (Неаполь) — Айнтрахт (Німеччина) — 3:0 (1:0)
Голи: Осімхен (45+2), Осімхен (53), Зелінські (64)

Предупредження: Еван Ндіка (26), C. Lenz (32), Гетце (65), Хуан Хесус (77)

Огляд матчу Наполі — Айнтрахт:

«Наполі» здобув важливу перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА над франкфуртським «Айнтрахтом», здобувши комфортну перемогу з рахунком 3:0 на «Стадіо Дієго Армандо Марадона». Незважаючи на повільний початок матчу, «Наполі» вдалося вийти вперед незадовго до перерви, коли Віктор Осімхен забив перший гол у матчі. Потім нігерійський нападник подвоїв перевагу на початку другого тайму, а Пьотр Зеліньскі реалізував пенальті одразу після годинної позначки, забезпечивши перемогу господарям. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди наполегливо намагалися заволодіти перевагою. Франкфуртський «Айнтрахт» був сповнений рішучості домогтися результату на виїзді, але їхні надії були зруйновані, коли Осімхен забив гол за десять хвилин до кінця першого тайму. До цього моменту захист франкфуртців діяв добре, але темп і рух Осімхена створювали проблеми, і в підсумку він був винагороджений заслуженим голом. Після перерви «Наполі» активізував свою гру, і Осімхен завдав нового удару на 53-й хвилині.

Захист «Айнтрахта» був захоплений зненацька, і нігерієць підхопив вільний м’яч і забив свій другий гол за вечір. Німецька команда спробувала відповісти кількома випадами вперед, але їм не вдалося зламати задню лінію «Наполі», яку вміло контролював Каліду Кулібалі. Матч був фактично закінчений, коли Зелінські забив пенальті на 64-й хвилині, і «Наполі» повів у рахунку 3:0. Франкфуртський «Айнтрахт» продовжував іти вперед, але так і не зміг пробити оборону «Наполі», яка вистояла, забезпечивши чистий рахунок. Завдяки цій перемозі «Наполі» піднявся на друге місце у своїй групі, і найближчими тижнями вони прагнутимуть розвинути цей успіх. Загалом, це була заслужена перемога «Наполі», який грав упевнено й уміло протягом усього матчу. Команда продемонструвала чудові атакувальні наміри, але при цьому залишалася надійною ззаду, і повністю заслужила три очки. Айнтрахт Франкфурт, тим часом, буде розчарований своїм виступом, але їм доведеться швидко перегрупуватися, щоб у найближчі тижні повернутися в гру.