Фенербахче — Севілья — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-16 21:48 16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Севілья (Іспанія). ... Фенербахче — Севілья — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Севілья (Іспанія).

Фенербахче - Севілья - 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаФенербахче - Севілья - 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Фенербахче (Стамбул) — Севілья (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Еннер Валенсія (41)

Предупредження: Лоїк Баде (45+2), Serdar Aziz (45+1), Джоан Джордан (89), Я. Юксек (89)

Огляд матчу Фенербахче — Севілья:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, який відбувся в Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, «Фенербахче» переміг «Севілью» з рахунком 1:0. Матч був сповнений напружених моментів, обидві команди віддали всі сили для досягнення перемоги. Перша заміна в матчі відбулася на 19-й хвилині, коли «Фенербахче» вирішив змінити ситуацію і випустив М. Батшуайї замість Дж. Це виявилося вирішальним кроком, оскільки Батшуайї зіграв ключову роль у перемозі «Фенербахче».

На 41-й хвилині у ворота «Фенербахче» було призначено пенальті, і Е. Валенсія без помилок реалізував його, чим розлютив уболівальників господарів. Однак перед самою перервою обидві команди отримали жовті картки. С. Азіз був вилучений за «Фенербахче», а Л. Баде отримав жовту картку за «Севілью». На 59-й хвилині «Севілья» провела першу заміну: Й. Ен-Несірі вийшов замість Е. Ламели. Однак ця заміна не призвела до голу, і рахунок залишився 1:0 на користь «Фенербахче». На 73-й хвилині «Севілья» провела нові заміни: О. Торрес замінив Сусо, а Р. Мір вийшов замість Л. Окампоса. Фенербахче також зробив зміни на 75-й хвилині, коли М. Зайц був замінений на М. Х. Яндаша. На 83-й хвилині відбулися ще дві заміни у складі «Севільї»: І. Ракітіч замінив Ж. Джордана, а Г. Монтьєль вийшов замість Ж. Наваса. На 84-й хвилині «Фенербахче» здійснив ще три заміни: А. Гюлер замінив Е. Мора, Е. Валенсія вийшов замість Жоао Педро, а С. Азіз був замінений на Д. Россі. Матч тривав у гострій боротьбі до самого кінця, обидві команди прагнули забити гол. На останніх хвилинах матчу І. Юксек із «Фенербахче» та Дж. Джордан із «Севільї» були вилучені з поля. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди показали неабияку рішучість і дух. Перемога «Фенербахче» була заслуженою: надійний захист і грамотні заміни в кінцевому підсумку стали вирішальними факторами. Севілья, з іншого боку, не змогла реалізувати свої шанси в голи, незважаючи на численні спроби. Незважаючи ні на що, матч був чудовим проявом футбольного таланту та інтенсивності, і залишив уболівальників у напрузі протягом усього матчу.