Ференцварош — Байєр — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 00:00 16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) і Байєр (Леверкузен). ... Ференцварош — Байєр — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) і Байєр (Леверкузен).

Ференцварош - Байєр - 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаФеренцварош - Байєр - 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Ференцварош (Угорщина) — Байєр (Леверкузен) — 0:2 (0:1)
Голи: Діабі (3), А. Адлі (81)

Предупредження: S. Черчесов (40)

Огляд матчу Ференцварош — Байєр:

Леверкузенський «Байєр» обіграв «Ференцварош ТК» у матчі Ліги Європи УЄФА, який відбувся на стадіоні «Пушкаш Арена». Підсумковий рахунок 0:2 на користь німецького клубу. Перша половина гри показала домінування «Леверкузена» з голом Мусси Діабі на трихвилинній позначці. Ференцвароссі спробував повернутися в гру, замінивши Хеннінга Вінго на Маркіньоса на 14-й хвилині. Однак захист леверкузенського «Байєра» виявився занадто міцним, і «Ференцваросі» завершив тайм, отримавши жовту картку для С. Черчесова на 40-й хвилині. Другий тайм розпочався з не зарахованого голу гравця леверкузенського «Байєра» Ж. Фрімпонга на 53-й хвилині через офсайд. На 71-й хвилині леверкузенці зробили дві заміни: С. Азмун на А. Глозека і Ф. Візека. Глозека і Ф. Віртц на А. Адлі, щоб посилити атаку.

Ференцваросі спробував відповісти заміною А. Гояка на Б. Маннера на 78-й хвилині. Однак на 81-й хвилині А. Адлі з леверкузенського «Байєра» забив гол, збільшивши свою перевагу. Леверкузенці також зробили ще три заміни: П. Хінкапі на О. Коссуну, Ж. Фрімпонг на Т. Фосу-Менсаха та Р. Андрич на К. Демірбая. Демірбая. Ференцвароссі зробив ще дві заміни, Р. Ммае на Н. Баден Фредеріксена і Маркіньос на К. Лістеша на 90-й хвилині, але забити гол не вдалося. Надійний захист леверкузенського «Байєра» забезпечив чисту гру і перемогу з рахунком 0:2 наприкінці матчу. Загалом, матч продемонстрував майстерність леверкузенського «Байєра» як у нападі, так і в захисті. Матч також підкреслив важливість замін у зміні ходу гри. Хоча «Ференцвароссі» продемонстрував стійкість, їм необхідно поліпшити свої гольові можливості, щоб вигравати більше матчів у майбутньому.