Юніон Сент-Жіллуаз — Уніон — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 00:00 16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) і Уніон ... Юніон Сент-Жіллуаз — Уніон — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) і Уніон (Берлін).

Юніон Сент-Жіллуаз - Уніон - 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаЮніон Сент-Жіллуаз - Уніон - 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) — Уніон (Берлін) — 3:0 (1:0)
Голи: Т. Теума (18), Жан Тьєррі Лазар Амані (63), Лоїк Лапуссен (90+4)

Попередження: Діого Лейте (27), Айсса Лайдуні (48), Дж. Хаберер (60), Дж. Хаберер (80), B. Nieuwkoop (85)

Огляд матчу Юніон Сент-Жіллуаз — Уніон:

Футбольний матч «Уніон Сент-Жіллуаз» — «Уніон Берлін» у Лізі Європи УЄФА став напруженою битвою двох команд, які борються за вихід до наступного раунду. Матч проходив на стадіоні «Констант Ванден Сток», де вболівальники з нетерпінням чекали виходу на поле своїх улюблених команд. У першій половині матчу «Уніон Сент-Жіллуаз» домінував у грі, вийшовши вперед на 18-й хвилині завдяки голу Т. Теума. Команда «Уніон Берлін» намагалася знайти свій ритм і закінчила тайм із відставанням в один гол. На початку другого тайму «Уніон Берлін» спробував відігратися, але не зміг цього зробити. Команда швидко отримала дві жовті картки: на 27-й хвилині Д. Лейте і на 48-й хвилині А. Лайдуні. Уніон Берлін зробив кілька замін, намагаючись змінити хід гри, але це не принесло бажаних результатів. Уніон Сен-Жіллуаз скористався нездатністю Уніон Берлін забити гол і забив ще один гол на 63-й хвилині швидким ударом Ж. Лазаре Амані. На 67-й хвилині господарі поля зробили кілька замін, замінивши С. Адінгра на Г. Нільссона.

Берлінський «Уніон» продовжував боротися і на 80-й хвилині отримав ще одну жовту картку, цього разу для Я. Габерера. Миттю пізніше Габерер отримав червону картку, залишивши на полі всього десять гравців. Уніон Санкт-Жіллуаз спробував швидко скористатися перевагою, але на 89-й хвилині гол було скасовано через офсайд. В останні хвилини гри «Уніон Сент-Жіллуаз» забив ще один гол, цього разу від Л. Лапуссена, завершивши гру з переконливим рахунком 3:0 на користь господарів. Обидві команди грали наполегливо протягом усього матчу, але «Юніон Сент-Жіллуаз» виявився кращою командою. Вони використовували всі можливості і провели добре структуровану гру, що і відбилося в підсумковому рахунку. Відсутність концентрації і нездатність «Юніон Берлін» пройти захист суперника в другому таймі зруйнували їхні шанси повернутися в гру. Матч став прекрасним проявом чудового футболу і спортивної майстерності з обох сторін. Вболівальники підтримували та аплодували своїм командам, коли ті виходили на поле і йшли до перемоги. Це було захоплююче видовище і чудовий матч для обох футбольних команд.