Ніцца — Шериф — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 00:00 16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Шериф (Тирасполь). ... Ніцца — Шериф — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Шериф (Тирасполь).

Ніцца - Шериф - 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаНіцца - Шериф - 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Ніцца (Франція) — Шериф (Тирасполь) — 3:1 (1:0)
Голи: Г. Лаборде (30), Т. Моффі (53), Б. Брахімі (79) — A. Tapsoba (54)

Огляд матчу Ніцца — Шериф:

У нещодавньому матчі Конференції Ліги Європи УЄФА «Ніцца» зустрічалася з тираспольським «Шерифом» на стадіоні «Альянц Рів’єра». У першому таймі «Ніцца» забила лише один гол у виконанні Г. Лаборда. Лаборда, що дозволило їй піти на перерву з невеликою перевагою. Однак у другому таймі стався вибух голів, до того ж три голи було забито швидко і поспіль. Рахунок у другому таймі відкрив гравець «Ніцци» Т. Моффі, а тираспольський «Шериф» А. Тапсоба відповів майже одразу. Але «Ніцца» повернула собі перевагу всього за 10 хвилин, коли зробила кілька замін, які, здавалося, змінили темп гри. Б. Брахімі забив третій і останній гол у матчі на 79-й хвилині, забезпечивши перемогу своїй команді.

Протягом усього матчу обидві команди проводили стратегічні заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. Ніцца зробила чотири заміни тільки на 67-й хвилині, а тираспольський «Шериф» зробив три заміни на останніх хвилинах матчу. Незважаючи на те, що гра відбувалася на домашньому стадіоні «Ніцци», тираспольський «Шериф» чинив гідний опір, але в підсумку не зміг зрівнятися з домінуючою грою «Ніцци» у другому таймі. Матч закінчився перемогою «Ніцци» з рахунком 3:1, що стало цінною перемогою на шляху до Ліги Європи. Загалом, гра стала захопливим видовищем для футбольних уболівальників завдяки великій кількості голів і замін, що дозволило зберегти інтерес до гри до фінального свистка.