Металіст — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 15:00 17 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) та ... Металіст — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) та Олександрія (Олександрія).

Металіст - Олександрія - 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст - Олександрія - 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Металіст (Харків) — Олександрія (Олександрія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Коркішко (13), О. Мізюк (17), Д. Мірошниченко (20), Ралюченко (57), Прядун (61), Богдан Кобзар (90+4)

Огляд матчу Металіст — Олександрія:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» зустрілися харківський «Метал» і «Олександрія», обидві команди боролися за перемогу. Незважаючи на те, що гравці викладалися на полі на повну, матч у підсумку завершився внічию 0:0. Гра почалася напружено, коли гравець харківського «Металу» Д. Коркішко отримав жовту картку лише на 13-й хвилині. Його товариш по команді, О. Мізюк, швидко наслідував його приклад, отримавши жовту картку на 17-й хвилині. На 20-й хвилині попередження отримав гравець «Олександрії» Д. Мірошниченко. На початку другого тайму харківський «Метал» зробив першу заміну, випустивши В. Наумеця замість Д. Коркішка. Однак А. Ралюченко і М. Прядун отримали жовті картки на 57-й і 61-й хвилинах відповідно.

Потім «Олександрія» зробила три заміни поспіль, випустивши В. Калітвінцева замість О. Кожушка, К. Ковальця замість К. Сіхєєва і М. Михайленка замість С. Рибалки — усі на 63-й хвилині. Харківський «Метал» також зробив заміну, І. Чайковський замінив С. Панасенка. Обидві команди продовжували домагатися гола впродовж усієї гри, що залишилася, і на 74-й хвилині «Олександрія» зробила ще дві заміни — Е. Мустафаєва на В. Волошина та А. Кулакова на Б. Кобзаря. Останню заміну харківський «Метал» зробив на 88-й хвилині, замінивши М. Прядуна на Ю. Рязанцева. Ближче до кінця гри гравець «Олександрії» Б. Кобзар отримав жовту картку на останній хвилині, якраз перед тим, як харківський «Метал» зробив останню заміну — Ю. Демченко замінив М. Багачанського. Незважаючи на всі зусилля гравців, жодній з команд не вдалося забити гол, і гра завершилася внічию 0:0. Уболівальники обох команд з нетерпінням чекають наступного матчу і сподіваються на більш захоплюючий результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст — Колос, Олександрія — Ворскла.