Ліон — Нант — 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 00:00 17 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Нант — 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Нант (Франція).

Ліон - Нант - 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаЛіон - Нант - 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Ліон (Франція) — Нант (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: А. Лаказетт (24) — К. Лукеба (2)

Предупредження: Віктор (29)

Огляд матчу Ліон — Нант:

Матч між «Ліоном» і «Нантом» на стадіоні Groupama був сповнений поворотів і несподіванок. У першому таймі обидві команди забили по одному голу, внаслідок чого в перерві рахунок був 1:1. Друга половина гри була відзначена кількома замінами, але жодна з команд не змогла забити гол, що призвело до остаточного рахунку 1:1. Початок гри був ударним: «Нант» забив власний гол лише через 2 хвилини після початку гри. К. Люкеба на все життя запам’ятається тим, що забив гол у ворота своєї команди. Потім пішов гол А. Лаказетта з «Ліона» на 24-й хвилині, який зрівняв рахунок. Потім гра набула фізичного характеру, оскільки на 29-й хвилині «Нант» отримав жовту картку, за яку був вилучений Жоао Віктор. На 36-й хвилині «Нант» зробив першу заміну: Ф. Сентонзе вийшов замість Ж. Хаджама. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін у пошуках переможного гола. На 58-й хвилині «Ліон» зробив дві заміни: А. Сарр вийшов замість Жефіньо, а М. Какере — замість Р. Черки.

Нант зробив другу заміну на 67-й хвилині: М. Сіссоко вийшов замість С. Мутуссамі. Ліон зробив найважливішу заміну на 65-й хвилині: А. Лаказетт був замінений на М. Дембеле. Ця заміна змінила хід гри для «Ліона», оскільки вони кілька разів були близькі до того, щоб забити, але не змогли реалізувати свої шанси. На 68-й хвилині «Нант» зробив ще дві заміни: Мостафа Мохамед замінив А. Делорта, а М. Симон — Л. Бласа. У хвилини гри, що залишилися, обидві команди продовжували агресивно атакувати, але все було марно, оскільки їм не вдалося забити переможний гол. Остання заміна у складі «Ліона» відбулася на 74-й хвилині: Ж. Лепенан замінив Х. Ауара, а К. Толіссо вийшов замість Т. Мендеса. Нант зробив останню заміну на 84-й хвилині: Е. Гуссан замінив С. Коркіа. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував майстерність обох команд. Те, що гра закінчилася внічию, говорить про те, що обидві команди грали однаково добре і доклали максимум зусиль. Вболівальники Ліги 1 з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі між цими двома командами, щоб побачити, чи зможе одна з них здобути перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Ліон, Нант — Реймс.