Ворскла — Металіст 1925 — 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 15:31 18 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Металіст 1925 — 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Металіст 1925 (Харків).

Ворскла - Металіст 1925 - 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистикаВорскла - Металіст 1925 - 0:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Ворскла (Полтава) — Металіст 1925 (Харків) — 0:0 (0:0)

Предупредження: В. Дмитренко (10), Д. Олійник (20), Жичиков (55), Феліпе Родрігес (66), Степанюк (72), Артем Челядін (74), Лукас Рамірес (88)

Огляд матчу Ворскла — Металіст 1925:

Полтавська «Ворскла» і харківський «Металіст 1925» зустрілися в захопливому матчі Прем’єр-ліги. Команди вийшли на поле стадіону «Ворскла» ім. Олексія Бутовського, сподіваючись здобути важливу перемогу. Перша половина гри була відзначена надійною обороною з обох сторін. Незважаючи на наполегливі спроби, жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. Однак гравці зберегли самовладання і продовжували нагнітати обстановку. На 10-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» В. Дмитренко отримав жовту картку. Потім була ще одна жовта картка на 20-й хвилині, яку отримав гравець полтавської «Ворскли» Д. Олійник. До кінця першого тайму темп гри залишався стабільним, рахунок так і залишився рівним — 0:0. У другому таймі харківський «Металіст 1925» зробив заміну на 46-й хвилині, В. Дмитренко замінив Р. Русина. На 55-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» М. Жичиков отримав жовту картку. Потім команда провела ще одну заміну: на 62-й хвилині Б. Вачиберадзе замінив Д. Кравченко. На 66-й хвилині жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» Феліпе Родрігес.

На 70-й хвилині господарі поля зробили заміну: Д. Олійника замінив Д. Черниш. Однак Р. Степанюк та О. Челядін отримали жовті картки на 72-й та 74-й хвилинах відповідно. На 82-й хвилині полтавська «Ворскла» зробила другу заміну, випустивши І. Нестеренка замість А. Челядіна. На 88-й хвилині Лукас Рамірес також отримав жовту картку у складі полтавської «Ворскли». Після цього господарі поля зробили останню заміну в матчі: Д. Хрипчук замінив Лукаса Раміреса. Незважаючи на зусилля обох команд, жодній з них не вдалося забити гол. Підсумковий рахунок 0:0 залишив в обох сторін почуття незадоволеності. Гра проходила у запеклій боротьбі від початку і до кінця, обидві команди не могли прорвати оборону одна одної. Насамкінець слід зазначити, що матч полтавської «Ворскли» проти харківського «Металіста 1925» був напруженим і завершився внічию. Обидві сторони можуть втішатися тим, що вони залишаються непереможними, але їм потрібно буде посилити свою гру, щоб домогтися перемоги в майбутніх матчах Прем’єр-ліги. Наступний матч буде з нетерпінням очікуватися вболівальниками, які сподіваються, що їхні команди повернуться до переможного шляху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Ворскла, Металіст 1925 — Дніпро-1.