Верес — Дніпро-1 — 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 17:00 18 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Дніпро-1 — 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Дніпро-1 (Дніпро).

Верес - Дніпро-1 - 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистикаВерес - Дніпро-1 - 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Верес (Рівне) — Дніпро-1 (Дніпро) — 0:1 (0:1)
Голи: О. Піхальонок (10)

Предупредження: Пеглоу (81), Е. Сарапі (90+4), Пасіч (90+2)

Огляд матчу Верес — Дніпро-1:

Матч Прем’єр-ліги між рівненським «Вересом» і «Дніпром-1», що відбувся на стадіоні «Авангард», вийшов захопливим для любителів футболу. Незважаючи на кілька змін, зроблених менеджерами, обидві команди не змогли забити гол, оскільки демонстрували жорстку оборону. Дніпро-1 вийшов уперед на 10-й хвилині гри завдяки голу О. Піхаленка. У першому таймі гості створили більше моментів, але не змогли їх реалізувати. Верес Рівне, навпаки, намагався набрати обертів, але не зміг влучити у площину воріт. Рахунок у перерві був 0:1 на користь «Дніпра-1». У другому таймі обидві команди продовжували боротися за володіння м’ячем. Дніпро-1 спробував збільшити свою перевагу за допомогою заміни В. Танчика на 59-й хвилині, а за чотири хвилини після цього був замінений Є. Пасіч.

Верес Рівне, тим часом, зробив дві заміни на 63-й і 69-й хвилинах, щоб змінити свій підхід до гри. На 75-й хвилині «Верес Рівне» зробив ще дві заміни, але не зміг вплинути на хід гри. Дніпро-1 зробив третю заміну на 77-й хвилині: Д. Бланко замінив В. Танковського. У грі були показані жовті картки Ю. Вірт («Верес») на 19-й хвилині, Д. Шух («Верес») на 76-й хвилині, Пеглоу («Дніпро-1») на 81-й хвилині, Г. Пасіч («Верес») на 90-й хвилині та Е. Сарапій («Дніпро-1») на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла забити в другому таймі, внаслідок чого рахунок 0:1 на користь «Дніпра-1». Матч вийшов напруженим і рівним, обидві команди показали свої сильні сторони на полі. Хоча «Верес Рівне» грав у хороший футбол, «Дніпро-1» зумів скористатися своїми можливостями і здобути перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Кривбас, Металіст 1925 — Дніпро-1.