Аугсбург — Шальке — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 18:30 18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Шальке — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Шальке (Гельзенкірхен).

Аугсбург - Шальке - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаАугсбург - Шальке - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Шальке (Гельзенкірхен) — 1:1 (0:0)
Голи: А. Майєр (51) — Бюльтер (90+1)

Предупредження: Баланта (5), Крал (12), Рубен Варгас (62), Моріц Йенц (63), Рафал Гікевич (78), Кардона (90+1), Джеффрі Гувелеу (90+2), М. Фрей (90+3)

Огляд матчу Аугсбург — Шальке:

Футбольний матч між ФК Аугсбург і ФК Шальке 04 був захоплюючим поєдинком, який відбувся на стадіоні WWK Arena. Матч проходив у рамках ліги Бундесліги, і обидві команди доклали максимум зусиль, щоб домогтися перемоги. У перерві рахунок був 0:0, але остаточний рахунок виявився рівним — 1:1. Матч почався зі спроб обох команд взяти гру під свій контроль. Це була жорстка, фізична гра від самого початку, у перші хвилини гри було видано кілька жовтих карток. На 5-й хвилині гравець ФК «Шальке 04» Е. Баланта отримав жовту картку. Через кілька хвилин А. Краль з ФК «Шальке 04» також отримав жовту картку на 12-й хвилині. По ходу гри обидві команди намагалися створити моменти та взяти матч під свій контроль. На 35-й хвилині ФК «Шальке 04» провів заміну: Р. Залазар вийшов замість Е. Баланта. Перший тайм закінчився без забитих голів. Другий тайм розпочався із заміни футбольного клубу «Аугсбург»: Р. Вейга замінив М. Бауера. Лише через шість хвилин після початку другого тайму «Аугсбург» вийшов уперед: А. Майєр забив перший гол у матчі.

Однак їхня радість була недовгою, бо на 53-й хвилині червону картку отримав Е. Демірович. Маючи на полі на одного гравця менше, «Аугсбург» був змушений захищати свою перевагу. ФК «Шальке 04» спробував скористатися ситуацією, зробивши кілька замін, щоб посилити свої атакувальні можливості. На 63-й хвилині М. Йенц отримав жовту картку для ФК «Шальке 04». Матч тривав у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль. На 74-й хвилині ФК Аугсбург зробив три заміни, а ФК Шальке 04 — дві, щоб спробувати змінити хід матчу. На 90-й хвилині ФК «Шальке 04» призначив пенальті, який реалізував М. Бултер, зрівнявши рахунок. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди заробили по очку. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував талант обох команд. Незважаючи на фізичний характер гри, обидві команди грали чесно і демонстрували спортивну майстерність протягом усього матчу. І ФК Аугсбург, і ФК Шальке 04 сподіваються перенести свою позитивну форму на майбутні матчі та здобути перемоги найближчими тижнями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Аугсбург, Шальке — Байєр.