Райо Вальєкано — Жирона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 19:15 18 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Жирона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Райо Вальєкано - Жирона - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаРайо Вальєкано - Жирона - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 2:2 (2:1)
Голи: Ісі Паласон (23), Трехо (34) — Циганков (29), Циганков (52)

Попередження: Алехандро Катена (7), M. Hernandez (18), Арнау Мартінес (37), Давид Лопес (71)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Жирона:

Нещодавно на стадіоні «Естадіо де Вальєкас» відбувся напружений футбольний матч між командами «Райо Вальєкано» та «Жирона». Матч належав до престижної ліги Ла Ліга, і обидві команди підійшли до цієї гри, щоб багато чого довести. Напруга на стадіоні була відчутною, оскільки обидві команди почали гру потужно, з численними спробами, зробленими на обох кінцях поля. На 22-й хвилині «Райо Вальєкано» забив гол, коли Альваро Гарсія відправив м’яч у сітку воріт. Жирона одразу ж спробувала відігратися, але перед самою перервою Оскар Трехо знову вразив ворота «Райо», зробивши рахунок 2:0. Однак «Жирона» не збиралася здаватися без бою. Вони вийшли на поле в другому таймі, і на 58-й хвилині уругвайський нападник Крістіан Стуані зробив рахунок на табло.

Райо Вальєкано щосили намагався втримати перевагу, але не зміг цього зробити в останні хвилини матчу. На 87-й хвилині Крістіан Стуані забив ще один гол, давши «Жироні» шанс взяти очко в матчі. Обидві команди щосили намагалися знайти переможця в останні кілька хвилин, але гра закінчилася з рахунком 2:2, на розчарування домашніх уболівальників. Це були американські гірки емоцій для обох уболівальників, але в кінцевому підсумку нічия здалася найбільш справедливим результатом. З цим результатом «Райо Вальєкано» перемістився на XX місце в таблиці, а «Жирона» розташувалася на XX. Загалом, матч між «Райо Вальєкано» та «Жироною» був захопливим і мав багато цікавих моментів. Він став чудовим свідченням якості команд у Ла Лізі, і вболівальники, безсумнівно, можуть очікувати на нові феєрверки в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Райо Вальєкано, Жирона — Еспаньол.