Челсі — Евертон — 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 21:30 18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Евертон — 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Евертон (Ліверпуль).

Челсі - Евертон - 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаЧелсі - Евертон - 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Челсі (Лондон) — Евертон (Ліверпуль) — 2:2 (0:0)
Голи: Жоао Фелікс (52), Хаверц (76) — Дукуре (69), E. Simms (89)

Попередження: І.Гуйє (29), Макніл (45+1), К. Кулібалі (57), Джеймс (74)

Огляд матчу Челсі — Евертон:

Матч Прем’єр-ліги між «Челсі» та «Евертоном» на «Стемфорд Брідж» закінчився захоплюючою нічиєю 2:2. Обидві команди билися на полі, і до фінального свистка гра була рівною. У першому таймі обидві команди не змогли створити явних гольових можливостей, що призвело до рахунку 0:0 до перерви. Однак вилучення Ідрісси Гуйє та Дуайта Макнейла з «Евертона» свідчило про інтенсивність гри. Другий тайм розпочався ударно, коли Жоао Фелікс із «Челсі» нарешті забив вдалим ударом лише за сім хвилин до кінця тайму. Але «Евертон» швидко відповів, і Абдулайє Дукуре зрівняв рахунок всього через сім хвилин. У міру продовження гри напруга продовжувала зростати, і обидві команди отримували все більше вилучень.

На 76-й хвилині у ворота «Челсі» було призначено пенальті, який Кай Гавертц з легкістю реалізував, знову подарувавши своїй команді перевагу. Обидві команди внесли зміни до своїх складів: «Евертон» випустив Елліса Сімса замість Гуйє, а «Челсі» зробив дві заміни: Каллум Галлахер замість Крістіана Пулісіка та Мейсон Маунт замість Рубена Лофтус-Чіка. «Евертон» продовжував наполегливо боротися, і Сімс забив драматичний еквалайзер всього за одну хвилину до кінця основного часу. В останні хвилини матчу «Челсі» випустив ще двох запасних гравців, але було вже надто пізно для перемоги, оскільки гра закінчилася внічию. Загалом, це був захопливий матч двох найкращих команд Прем’єр-ліги, сповнений драматизму і хвилювання до самого кінця. Хоча «Челсі» завдав більше ударів по воротах упродовж усієї гри, «Евертон» використав усі свої шанси і зумів завоювати заслужене очко проти складного суперника.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Астон Вілла, Евертон — Тоттенгем.