Боруссія Д — Кельн — 6:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 21:30 18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Кельн — 6:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Кельн (Німеччина).

Боруссія Д - Кельн - 6:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія Д - Кельн - 6:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Кельн (Німеччина) — 6:1 (4:1)
Голи: Геррейро (15), С. Халлер (17), М. Реус (32), Мален (36), С. Халлер (69), М. Реус (70) — Деві Селке (42)

Попередження: M. Dahoud (66)

Огляд матчу Боруссія Д — Кельн:

Дортмундська «Боруссія» домінувала в матчі Бундесліги проти ФК «Кольн» у SIGNAL IDUNA PARK, вигравши з комфортним рахунком 6:1. Господарі поля взяли гру під свій контроль із самого початку, коли Рафаель Геррейро забив гол на 15-й хвилині. Лише за дві хвилини потому Себастьян Халлер додав другий гол у ворота дортмундської «Боруссії». Марко Реус і Доніел Мален додали до цього рахунку голи на 32-й і 36-й хвилинах відповідно. У перерві рахунок був 4:1 на користь дортмундської «Боруссії», а Домінік Зельке забив втішний гол за ФК «Кольн» на 42-й хвилині. У другому таймі дортмундська «Боруссія» продовжувала домінувати.

Халлер забив свій другий гол у грі на 69-й хвилині, а через хвилину ще один гол забив Реус. ФК «Кольн» зробив кілька замін, але вони не змогли справити реального впливу на гру. Дортмундська «Боруссія» також зробила кілька змін, замінивши Александера Модесте, Джіо Рейну і Матса Хуммельса. У підсумку дортмундська «Боруссія» перемогла з розгромним рахунком 6:1. Незважаючи на те, що ФК «Кольн» подав ознаки життя, забивши гол Зельке, вони не змогли перевершити команду господарів. Цією перемогою дортмундська «Боруссія» зміцнила своє становище в таблиці Бундесліги та показала своїм вболівальникам, що в неї є все необхідне для участі в змаганнях на найвищому рівні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Боруссія Д, Кельн — Боруссія М.