Ланс — Анже — 3:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 00:00 18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Анже — 3:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Анже (Франція).

Ланс - Анже - 3:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаЛанс - Анже - 3:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Ланс (Франція) — Анже (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Фофана (26), Опенда (30), Опенда (46)

Огляд матчу Ланс — Анже:

У матчі Ліги 1, що проходив на стадіоні «Боллаерт-Делеліс», «Ленс» розгромив «Анже» з рахунком 3:0. Уже в перерві рахунок був 2:0 на користь «Ленса», і їм вдалося зберегти чистий рахунок до кінця матчу. Господарі поля почали потужно, перший гол забив С. Фофана на 26-й хвилині матчу. Л. Опенда наслідував його приклад і забив гол на 30-й хвилині, вивівши «Ленс» уперед на два очки. На початку другого тайму «Ленс» продовжив агресивний стиль гри, і Л. Опенда зумів забити ще один гол на 46-й хвилині, залишивши «Анже» в меншості на три очки. Попри спроби «Анже» зрівняти рахунок, «Ленс» не зміг забити до кінця.

Щоб спробувати переломити хід матчу, «Анже» зробив низку замін. На 56-й хвилині К. Хаунтонджі був замінений на О. Камара. Ж. Бахойя був замінений на Х. Абделлі, а А. Сіма — на І. Ніане. З іншого боку, «Ленс» пішов за прикладом і зробив кілька ключових замін на 71-й хвилині. А. Томассон і А. Фульгіні були замінені на А. Клода-Моріса і Д. Косту відповідно. Д. Мачадо замінив П. Франковскі на 78-й хвилині. Р. Лабо та Ж. Онана також вийшли на поле замість Л. Опенди та С. Фофани відповідно. Фофани відповідно. Загалом, «Ленс» виявився сильнішою командою в цьому матчі. Їхні невпинні атаки та надійний захист забезпечили їм заслужену перемогу. Тим часом, «Анже» необхідно перегрупуватися і відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Ланс, Анже — Ніцца.