Віталій Миколенко, який віддав передгольову передачу в матчі проти «Челсі», отримав найнижчу оцінку в «Евертоні» від WhoScored

2023-03-19 14:32 Український захисник англійський «Евертона» Віталій Миколенко провів лише кілька хвилин у матчі 28-го туру чемпіонату Англії ... Віталій Миколенко, який віддав передгольову передачу в матчі проти «Челсі», отримав найнижчу оцінку в «Евертоні» від WhoScored

Український захисник англійський «Евертона» Віталій Миколенко провів лише кілька хвилин у матчі 28-го туру чемпіонату Англії проти «Челсі» (2:2).

Віталій Миколенко (ліворуч). Фото: gettyimages.com

Віталій Миколенко вийшов на поле на 83-й хвилині, замінивши Шеймуса Коулмена, а вже на 90-й хвилині наш захисник віддав передгольову передачу на Дукуре, а той — у дотик на форварда Елліса Сімса, який зрівняв рахунок у матчі — 2:2.

Проте такі дії Миколенка не вразили представників статистичного порталу WhoScored, які поставили Віталію лише 6.1 бала за гру. Це найнижча оцінка в команді.

Кращий коментар

auto-s2r
s2r Дед - Эксперт
19.03.2023 14:41
Статистический маразм: за 7 минут игры предголевая передача, защита вместе с командой своих ворот и ... самая низкая оценка.