Сампдорія — Верона — 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 15:30 19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і ... Сампдорія — Верона — 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і Верона (Італія).

Сампдорія - Верона - 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаСампдорія - Верона - 3:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Сампдорія (Генуя) — Верона (Італія) — 3:1 (2:0)
Голи: Габб’ядіні (24), Габб’ядіні (35), A. Zanoli (90+9) — Давіде Фараоні (89)

Попередження: Джуричич (42), Брем Найтінк (83), A. Zanoli (85), Дієго Коппола (90+6), Дуда (90+7)

Огляд матчу Сампдорія — Верона:

У футбольному матчі Серії А, що відбувся на Stadio Comunale Luigi Ferraris, на вболівальників чекала захоплива гра між Сампдорією та Вероною. Рахунок у перерві матчу був 2:0 на користь Сампдорії, а рахунок в основний час закінчився з рахунком 3:1, закріпивши перемогу Сампдорії. Матч почався з того, що гравець Сампдорії М. Габб’ядіні забив два голи поспіль на 24-й і 35-й хвилинах. Верона спробувала відігратися і поліпшити свої результати, замінивши М. Джурича на А. Гайїча на 38-й хвилині. Однак невдовзі Ф. Джуричич заробив жовту картку для Сампдорії. У перерві «Верона» провела дві заміни, замінивши Дж. Дойга на К. Лазанью і Г. Маньяні на М. Велозу. Незважаючи на ці зміни, гол А. Гайїча було скасовано через офсайд на 61-й і 66-й хвилинах. Сампдорія зробила першу заміну на 62-й хвилині: М. Кюїсанс замінив Е. Ільхана.

«Верона» Д. Лазовіч замінив Ф. Депаолі на 68-й хвилині, а «Сампдорія» ввела в гру Н. Мурру замість Ф. Джуричича на 72-й хвилині. Верона провела останню заміну на 78-й хвилині: Й. Брааф вийшов замість Й. Брааф вийшов замість Й. Каллона. У «Сампдорії» два гравці отримали жовті картки — Б. Нуйтінк на 83-й хвилині та А. Дзанолі на 85-й хвилині. На 84-й хвилині «Сампдорія» провела дві заміни: М. Леріс вийшов замість Х. Мурільйо, а Хесе — замість М. Габб’ядіні. Вероні вдалося забити гол на 89-й хвилині зусиллями Д. Фараоні, але було надто пізно, щоб врятувати перемогу, адже на 90-й хвилині А. Занолі з Сампдорії забив гол, який забезпечив їм перемогу. На тій же хвилині жовті картки отримали гравці «Верони» Д. Коппола та О. Дуда. Загалом, це був захопливий матч, у якому Сампдорія показала хорошу гру і здобула заслужену перемогу над своїм суперником — Вероною.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Сампдорія, Ювентус — Верона.