Колос — Минай — 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 16:00 19 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Минай — 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Минай (Минай).

Колос - Минай - 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистикаКолос - Минай - 0:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Колос (Ковалівка) — Минай (Минай) — 0:1 (0:1)
Голи: Y. Кравчук (9)

Попередження: Ємець (19), Немчанінов (24), Оріховський (29), Д. Безбородько (40), M. Кравченко (65)

Огляд матчу Колос — Минай:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги «Колос Ковалівка» зустрічався з «Минаєм» на стадіоні «Ковалівка». Хоча матч розпочався з великим ентузіазмом і наснагою обох команд, перший гол прийшов несподівано рано — Ю. Кравчук забив за «Минай» на 9-й хвилині гри. «Колос Ковалівка» спробував швидко відповісти, але зіткнувся з труднощами в боротьбі з рішуче налаштованою командою «Минай». Гра продовжувала загострюватися, оскільки обидві команди отримали жовті картки. В. Ємець із «Колоса Ковалівки» отримав жовту картку на 19-й хвилині, потім Д. Немчанінов із «Минаю» на 24-й хвилині, а П. Оріховський і Д. Безбородько з «Колоса Ковалівки» на 29-й і 40-й хвилинах відповідно. У перерві «Минай» вів із рахунком 1:0, але обидві команди мали намір посилити гру і вийти на другий тайм сильнішими. «Колос Ковалівка» вніс зміни у свою стратегію, випустивши на 46-й хвилині Ю. Ісаєнка замість В. Лисенка, а на 56-й хвилині Є. Смирного замість О. Ільїна. Однак змінити хід гри їм не вдалося.

По ходу матчу гравці «Колоса Ковалівки» продовжували набирати жовті картки. Наступним жовту картку отримав М. Кравченко на 65-й хвилині, а на 66-й хвилині замість С. Мякушка з «Колоса Ковалівки» вийшов на заміну С. Болбат. Болбат. На 79-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив ще дві заміни: Д. Безбородька замінив К. Попов, а П. Оріховський — В. Велетень. Минай також ввів у гру свіжі сили: М. Шишка замінив С. Петька на 79-й хвилині. Матч тривав аж до останніх хвилин, коли обидві команди зробили останні заміни. Б. Чуєв вийшов замість О. Мельника з «Минаю» на 89-й хвилині, а в «Колоса Ковалівки» останню заміну зробив М. Воробчак замість В. Рогозинського з «Минаю» на 90-й хвилині. Незважаючи на те, що в останні хвилини матчу «Колос Ковалівка» доклав доблесних зусиль, забити гол не вдалося, внаслідок чого «Минай» переміг із рахунком 1:0. Матч був напруженим, обидві команди проявили багато майстерності та рішучості. Однак у підсумку «Минай» здобув перемогу в цій запеклій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст — Колос, Минай — Інгулець.