Страсбур — Осер — 2:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 18:00 19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Осер — 2:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Осер (Франція).

Страсбур - Осер - 2:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаСтрасбур - Осер - 2:0. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Страсбур (Франція) — Осер (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Герзіно Ньямсі (5), Діалло (86)

Предупредження: Сулейман Ісаак Туре (19), Л. Перрін (44), Дмитро Льєнар (56)

Огляд матчу Страсбур — Осер:

«Страсбур» обіграв «Осер» з рахунком 2:0 у недавньому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад де ла Майнау». У матчі було проведено 11 замін і було кілька вирішальних моментів, які визначили підсумковий рахунок. Гра почалася з того, що обидві команди намагалися встановити контроль над грою. Першим кров пролив Страсбург, коли Г. Ньямсі забив гол на 5-й хвилині гри, вивівши господарів уперед. Цей гол, здавалося, розбудив Осер, який почав атакувати агресивніше. Однак захист «Страсбура» тримався стійко і не дав гостям жодної можливості зрівняти рахунок. На 19-й хвилині Ш. І. Туре отримав жовту картку за Осер, а Страсбур отримав право на пенальті. На жаль для господарів поля, Х. Діалло змарнував шанс забити з точки. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0, але результат матчу був далеко не вирішений. Другий тайм почався з того, що «Страсбур» зробив заміну: К. Дагба замінив Л. Перрена. Ця зміна, здавалося, дала господарям більше контролю, і вони почали створювати більше моментів. На 56-й хвилині Д. Льєнар отримав жовту картку для «Страсбура», але це не зупинило натиск господарів.

На 58-й хвилині Ж. Беллегарде замінив Д. Льєнара у складі «Страсбура», і це зіграло вирішальну роль. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися щосили забити наступний гол. Однак наполегливість «Страсбура» принесла свої плоди, коли на 86-й хвилині Х. Діалло забив гол, вивівши господарів уперед на 2 м’ячі. Осер зробив три заміни на 65-й хвилині: Ж. Перрен, С. Дембеле і А. Зедадка замінили Н. Да Косту, М. Ньянга і Л. Сінайоко відповідно. На 73-й хвилині «Страсбур» зробив дві заміни: Ж. Ахолу і К. Гамейро замінили І. Сіссоко і Х. Діарра відповідно. Страсбур зробив останню заміну на 83-й хвилині, випустивши Т. Делена замість Е. Соболя. Осер зробив дві останні заміни на 88-й і 89-й хвилинах: М. Аблін замінив Г. Гейна, а Г. Массенго — Й. М’Шангама, відповідно. Матч закінчився перемогою «Страсбура» над «Осером» із рахунком 2:0. Це був матч, наповнений драматизмом, хвилюванням і протиріччями. Страсбур заслужено взяв усі три очки і піднявся в турнірній таблиці. З іншого боку, «Осеру» доведеться шкодувати про втрачені шанси і сподіватися на краще в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Страсбур, Осер — Труа.