Ніцца — Лор’ян — 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 18:00 19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Лор’ян — 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Лор’ян (Франція).

Ніцца - Лор'ян - 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаНіцца - Лор'ян - 1:1. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Ніцца (Франція) — Лор’ян (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Г. Лаборде (77) — A. Meite (30)

Предупредження: V. Mannone (74), Ігор Сільва (90)

Огляд матчу Ніцца — Лор’ян:

У нещодавньому футбольному матчі між командами «Ніцца» та «Лор’ян» уболівальники стали свідками захопливого поєдинку, в якому обидві команди боролися за кожен сантиметр поля. Матч проходив на стадіоні Allianz Riviera, який був заповнений уболівальниками, спраглими побачити свої улюблені команди в дії. У підсумку матч закінчився внічию з рахунком 0:1 у перерві та 1:1 в основний час. «Лор’ян» почав матч на високій ноті, забивши перший гол на 30-й хвилині. Гол був забитий А. Мейте і задав тон усьому першому тайму. Незважаючи на всі зусилля «Ніцци» зрівняти рахунок, їм не вдалося скористатися своїми шансами, і перший тайм закінчився з перевагою гостей. Починаючи другий тайм, «Ніцца» зробила подвійну заміну на 46-й хвилині, замінивши А. Бека-Бека і М. Барда на Б. Брахімі і А. Амрауї. Заміни забезпечили такий необхідний імпульс для «Ніцци», яка почала створювати більше гольових моментів. На 69-й хвилині «Лор’ян» зробив першу заміну, випустивши Т. Ле Бріса і Б. Дієнга замість Ю. Катліна та І. Коне.

Однак на 77-й хвилині «Ніцца» забила зрівняльний гол зусиллями Ж. Лаборда. Цей гол викликав радість серед уболівальників «Ніцци», які хотіли, щоб їхня команда домоглася перемоги. Лор’ян зробив останні заміни на 78-й і 85-й хвилинах, замінивши Р. Файвра і Ж. Макенго. Файвра і Ж. Макенго на С. Діарра і Ж. Понсо, а Е. Ле Фе замінив А. Аушиша. Ніцца також зробила заміну на 82-й хвилині, випустивши Х. Будауї замість Б. Буанані. На останніх хвилинах матчу напруга зросла, оскільки на 90-й хвилині Ігор Сільва з «Лор’яна» отримав жовту картку. Потім йому було показано червону картку за друге порушення правил, що ще більше посилило драматизм матчу. У підсумку матч закінчився внічию, обидві команди пішли з поля з одним очком кожна. Загалом, матч між «Ніццою» і «Лор’яном» вийшов захопливим і надав уболівальникам масу розваг. Хоча результат не був ідеальним для обох команд, вони можуть втішитися тим, що обидві боролися до кінця. По ходу сезону обидві команди прагнутимуть розвинути цей виступ і піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Анже — Ніцца, Лілль — Лор’ян.