Осасуна — Вільярреал — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 19:15 19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Вільярреал — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Вільярреал (Іспанія).

Осасуна - Вільярреал - 0:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаОсасуна - Вільярреал - 0:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Осасуна (Памплона) — Вільярреал (Іспанія) — 0:3 (0:1)
Голи: Самуель Чуквезе (14), Моралес (85), Моралес (90+3)

Предупредження: Начо Відаль (39), Торро (47), Піно (57), Брашанац (72), Моралес (87)

Огляд матчу Осасуна — Вільярреал:

Футбольний матч між «Осасуною» та «Вільярреалом» відбувся на стадіоні «Ель Садар», і це була захоплива зустріч Ла Ліги. Обидві команди вийшли на матч зі спрагою до перемоги, і вболівальники очікували захопливої гри. Перший тайм почався з того, що обидві команди були сповнені рішучості вийти вперед. Вільярреалу вдалося вийти з глухого кута на 14-й хвилині, коли С. Чуквуезе забив красивий гол. Однак радість була недовгою, оскільки незабаром суддя скасував другий гол за офсайд. Перед самою перервою Вільярреал зробив першу заміну: Х. Л. Моралес замінив Г. Морено. Осасуна спробувала вийти вперед, але на 39-й хвилині заробила жовту картку для Н. Відаля. У перерві рахунок залишився 0:1 на користь Вільярреала. У другому таймі «Осасуна» спробувала відігратися, але «Вільярреал» не дозволив їм зробити жодного кроку. Через кілька хвилин після початку другого тайму «Осасуна» зробила першу заміну: Н. Відаль замінив Д. Брасанака. На 65-й хвилині «Осасуна» зробила другу заміну: К. Авіла вийшов замість А. Будіміра, сподіваючись надати команді атакувальної енергії.

Однак Вільярреал був на висоті, і вони зробили свою власну заміну: Р. Терратс замінив Г. Терратс замінив Г. Ло Сельсо. По ходу матчу напруга стала наростати, і було видано безліч жовтих карток. На 72-й хвилині «Осасуна» заробила ще одну жовту картку, цього разу для Д. Брасанака. Вільярреал почав робити численні заміни, Р. Альбіоль, А. Педраза і Х. Мохіка замінили А. Манді, Х. Л. Моралеса і С. Чуквуезе. В останній спробі переломити хід матчу «Осасуна» зробила три заміни на 78-й хвилині, випустивши Абде, П. Ібаньєса та К. Барху замість Р. Гарсії, Л. Торро та К. Гарсії. Однак «Вільярреал» не відступав і зробив останню заміну на 85-й хвилині, випустивши Кіко замість С. Чуквуезе. Лише за хвилину Вільярреал оформив перемогу, забивши гол від Х. Л. Моралеса після вдалого пасу Кіко. Моралес додав ще один м’яч на 90-й хвилині, чим розлютив уболівальників «Вільярреала». Підсумковий рахунок 0:3 на користь «Вільярреала» забезпечив їм життєво важливу перемогу в турнірі Ла Ліги. Гравці «Осасуни» чинили запеклий опір, але не змогли забити жодного гола. Цей матч, безумовно, увійде в історію і надовго залишиться в пам’яті вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Осасуна, Вільярреал — Реал С-дад.