Лаціо — Рома — 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 21:00 19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Рома — 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Рома (Рим).

Лаціо - Рома - 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЛаціо - Рома - 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Лаціо (Рим) — Рома (Рим) — 1:0 (0:0)
Голи: Дзакканьї (65)

Предупредження: Ібаньєс (8), Луїс Альберто (25), Ібаньєс (32), Романьолі (60), Крістанте (71), Манчіні (80), Маттео Канчелері (89), Башич (90+2)

Огляд матчу Лаціо — Рома:

На стадіоні «Олімпіко» відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Лаціо» і «Рома» в рамках ліги Серії А. Незважаючи на рахунок 0:0 у перерві, матч був сповнений напруженими моментами і захоплюючими діями. У першій половині матчу обидві команди грали агресивно, їхня оборона трималася стійко, і жодна зі сторін не змогла прорватися вперед. Однак на 8-й хвилині жовту картку отримав гравець AS Roma Роджер Ібаньєс, задавши тон усьому іншому матчу. Незабаром після цього Луїс Альберто з «Лаціо» отримав жовту картку на 25-й хвилині, а згодом Роджер Ібаньєс отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та вилучення з поля на 32-й хвилині.

У другій половині матчу «Рома» зробила кілька змін: П. Дибала замінив Д. Льоренте на 46-й хвилині. Лаціо" вийшов уперед на 65-й хвилині, коли М. Дзакканьї забив важливий гол. Коли «Рома» щосили намагалася зрівняти рахунок, захист «Лаціо» вистояв, не зарахувавши гол Н. Казале з офсайду на 68-й хвилині. Б. Крістанте отримав жовту картку на 71-й хвилині, а «Рома» використала четверту заміну, випустивши С. Ель-Шаараві замість Д. Льоренте на 79-й хвилині. Дж. Манчіні отримав жовту картку на 80-й хвилині. Під кінець матчу «Рома» провела останню заміну, випустивши О. Сольбаккена замість Л. Пеллегріні на 84-й хвилині. «Лаціо» зробив дві заміни на останніх хвилинах матчу: Педро замінив Т. Башича на 88-й хвилині, а М. Канчельєрі був замінений на М. Дзакканьї на 81-й хвилині. Напруга на стадіоні продовжувала наростати, М. Канчельєрі і Т. Башич отримали жовті картки на 89-й і 90-й хвилинах відповідно. Нарешті, рахунок в основний час став 1:0, і «Лаціо» вийшов переможцем із цього напруженого матчу. Уболівальники, які були присутні на матчі, стали свідками захопливої гри, сповненої жовтими картками, червоними картками, голами і великою кількістю замін. Пристрасть і хвилювання на трибунах «Стадіо Олімпіко» свідчили про прихильність і самовідданість обох команд протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Лаціо, Рома — Сампдорія.