Реймс — Марсель — 1:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 23:45 19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Марсель — 1:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Марсель (Франція).

Реймс - Марсель - 1:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаРеймс - Марсель - 1:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Реймс (Франція) — Марсель (Франція) — 1:2 (1:2)
Голи: Ф. Балогун (13) — А. Санчес (16), А. Санчес (29)

Предупредження: Т. Де Смет (14), Гендузі (14), Малиновський (19), Валентин Ронж’є (69), Еммануель Агбаду (90)

Огляд матчу Реймс — Марсель:

Футбольний матч Ліги 1 між «Реймсом» і «Марселем» на стадіоні «Стад Огюст-Делан II» був захопливим, сповненим подій, у результаті якого «Марсель» здобув важку перемогу над своїми суперниками з рахунком 2:1. Перший тайм почався з того, що обидві команди прагнули взяти гру у свої руки. Реймс зробив першу гучну заяву в грі: нападник Ф. Балогун забив гол на 13-й хвилині, вивівши господарів уперед. Однак перевага протрималася недовго: лише за три хвилини А. Санчес із Марселя зрівняв рахунок. Потім на 29-й хвилині «Марсель» вирвався вперед завдяки ще одному голу Санчеса, зробивши рахунок 2:1 на свою користь. У першому таймі було багато жорстких захоплень і фізичної гри, обидві команди обмінялися жовтими картками. Т. Де Смет з Реймса і М. Гуендузі та Р. Малиновський з Марселя отримали жовті картки.

У другому таймі обидві команди здійснили деякі тактичні зміни: «Марсель» зробив дві заміни на 64-й хвилині, випустивши Ж. Клосса і А. Унаї замість І. Каборе і Р. Малиновського відповідно. Реймс також швидко зробив три заміни, замінивши А. Фліпса, А. Матусіву і К. Кейту на М. ван Бергена, Ж. Каюсте і Е. Агбаду. Попри відважні спроби «Реймса» забити гол, «Марсель» утримав перевагу і завоював важливі три очки. Пізні заміни «Реймса», зокрема Т. Фоке і Д. Лопі замість М. Бусі і М. Маоліда відповідно, не мали істотного впливу на гру. Матч ряснів жовтими картками і перервами в грі, а гравець «Реймса» Е. Агбаду отримав жовту картку на 90-й хвилині, якраз перед тим, як марселець К. Ундер вийшов замість Е. Байї. У підсумку перемога далася «Марселю» з великими труднощами, а два голи А. Санчеса стали вирішальними в протистоянні двох команд. У результаті «Марсель» піднявся вгору по турнірній таблиці Ліги 1, а «Реймс» буде розчарований тим, що не взяв жодного очка в цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Реймс, Марсель — Монпельє.