Барселона — Реал — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-20 00:00 19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Реал — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Барселона - Реал - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаБарселона - Реал - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Барселона (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 2:1 (1:1)
Голи: Роберто (45), Кессі (90+2) — Рональд Араужо (9)

Предупредження: Н. Фернандес (18), Рафінья (33), Роберто (65), Модріч (69), Бальде (90)

Огляд матчу Барселона — Реал:

В одному з найочікуваніших матчів сезону Ла Ліги «Барселона» зустрілася зі своїм заклятим суперником «Реалом» на «Камп Ноу». Незважаючи на відсутність деяких ключових гравців через травми, обидві команди могли похвалитися складом, наповненим одними з найкращих гравців у світі. Матч розпочався вибуховим чином: «Реал Мадрид» вийшов уперед уже на 9-й хвилині, хоча й завдяки власному голу гравця «Барселони» Р. Араухо. Цей ранній шок, здавалося, привів до тями «Барселону», яка відповіла кількома атаками, внаслідок яких гравець «Реала» Н. Фернандес отримав жовту картку на 18-й хвилині. У той час як обидві сторони обмінювалися м’ячем і створювали моменти, саме «Барселона» завдала наступного удару, а С. Роберто забив вирішальний гол на 45-й хвилині перед самою перервою. У підсумку рахунок залишився рівним — 1:1. На початку другого тайму «Реал Мадрид» зробив подвійну заміну, випустивши Ф. Менді замість Н. Фернандеса і Родріго замість Т. Крооса.

Тим часом на 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Барселони» С. Роберто, а незабаром за ним на 69-й хвилині — гравець «Реала» Л. Модріч. «Реал Мадрид» швидко зробив ще три заміни, випустивши М. Асенсіо, Д. Себальоса і А. Тчуамені замість Ф. Вальверде, Е. Камавінга і Л. Модріча відповідно. Тим часом «Барселона» ввела в гру Ф. Кессі замість С. Роберто на 77-й хвилині та Ф. Торреса замість Рафіньї на 83-й хвилині. Матч набув драматичного обороту в заключній стадії: на 81-й хвилині «Реал Мадрид» скасував гол через офсайд у М. Асенсіо. Потім «Барселона» зробила ще дві заміни: Гаві на А. Фаті та А. Фаті на Гаві на 90-й хвилині. Щойно стало здаватися, що матч іде до нічиєї, «Барселона» завдала вирішального удару на останніх хвилинах гри: Ф. Кессі забив гол на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу своєї команди з рахунком 2:1. Матч закінчився жовтими картками для гравця «Реала» Д. Себальоса і гравця «Барселони» А. Фаті. Це була захоплива зустріч між двома найбільшими клубами світу, і «Барселона» вийшла переможцем після фінального свистка. Вболівальники на стадіоні і мільйони глядачів по всьому світу отримали воістину незабутнє видовище, яке продемонструвало все найкраще, що є у футболі Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ельче — Барселона, Реал — Вальядолід.