Черговий матч Малиновського за «Марсель»: 63 хвилини на полі, жовта картка і найгірша оцінка (ВІДЕО)

2023-03-20 08:09 Український півзахисник французького «Марселя» Руслан Малиновський учора провів черговий матч за свою команду. Руслан Малиновський (з ... Черговий матч Малиновського за «Марсель»: 63 хвилини на полі, жовта картка і найгірша оцінка (ВІДЕО)

Український півзахисник французького «Марселя» Руслан Малиновський учора провів черговий матч за свою команду.

Руслан Малиновський (з м'ячем) у матчі проти "Реймса"

29-річний футболіст потрапив до стартового складу провансальців на гостьовий поєдинок чемпіонату Франції проти «Реймса». Результативними діями в цій зустрічі Малиновському відзначитися не вдалося, водночас у середині першого тайму він отримав жовту картку, яка стала для нього вже третьою від часу переходу в «Марсель» минулої зими.

За підсумками цього матчу українець отримав від WhoScored 6,1 бала, що є найгіршою оцінкою серед усіх гравців стартового складу «Марселя». Нижче за Малиновського у провансальців отримав лише Ерік Байї, який вийшов на заміну на 90-й хвилині зустрічі, — 6,0 бала.

Чемпіонат Франції. 28-й тур

«Реймс» — «Марсель» 1:2 (1:2)
Голи: Балогун (13) — Санчес (16, 29)

Попередження: де Смет (14), Агбаду (90) — Гендузі (14), Малиновський (19), Ронж’є (69)

«Марсель»: Лопес, Клосс (Каборе, 64), Мбемба, Жиго, Ронж’є, Нуну Тавареш, Верету, Гендузі, Малиновський (Унаї, 63), Ундер (Байї, 90), Санчес.

Додамо, що після переходу до «Марселя» на початку січня цього року Малиновський провів за цю команду вже 14 матчів (у 10-ти випадках виходив на поле у стартовому складі), і на його рахунку два голи.

Тібо Куртуа: «Великий Лунін» 11
18.04.2024, 12:12