Роберто Моралес: «У «Динамо» не настільки погані футболісти, як поганий сам футбол»

2023-03-21 12:27 Відомий журналіст Роберто Моралес висловився за підсумками поразки київського «Динамо» від луганської «Зорі» (0:1) у матчі ... Роберто Моралес: «У «Динамо» не настільки погані футболісти, як поганий сам футбол»

Відомий журналіст Роберто Моралес висловився за підсумками поразки київського «Динамо» від луганської «Зорі» (0:1) у матчі 18-го туру чемпіонату України, що відбувся минулої суботи в столиці.

Роберто Моралес

— «Динамо» поступилося «Зорі» десь по ділу дійсно. «Зоря», яка періодами організовувала свою гру, досягнула успіху. Вона забила та втримала цей рахунок, і вона була більш цілісною, більш розумною.

А стосовно ж проблем «Динамо», то вони катастрофічні. Це вже не можна списувати тільки на ігрові якості. Що коїться в клубі всередині?.. Ось питання. Тому що у людей немає бажання грати. Просто так у футболіста не зникає бажання грати. Можна говорити про одного якогось гравця, наприклад, про умовного Балотеллі, який періодами хоче грати, а періодами — не хоче. Але так не буває в цілому колективі.

Існує криза ідей у команді. Особливо, криза атакувальних ідей. Я зазначу, що в «Динамо» не настільки погані футболісти, як поганий сам футбол, — сказав в ефірі Youtube-каналу «UA-Футбол».