Сан-Марино — Північна Ірландія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сан-Марино та Збірна Північної Ірландії. ... Сан-Марино — Північна Ірландія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сан-Марино та Збірна Північної Ірландії.

Сан-Марино - Північна Ірландія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаСан-Марино - Північна Ірландія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Сан-Марино — Сев.Ірландія — 0:2 (0:1)
Голи: D. Charle (24), D. Charle (55)

Попередження: C. Brow (43)

Огляд матчу Сан-Марино — Північна Ірландія:

На стадіоні «Олімпіко ді Серравалле» відбувся напружений матч між збірними Сан-Марино та Північної Ірландії. У першому таймі Північна Ірландія вирвалася вперед завдяки голу Д. Чарльза на 24-й хвилині, і рахунок у перерві був 0:1. Північна Ірландія отримала жовту картку на 43-й хвилині, але на початку другого тайму Сан-Марино зробив дві швидкі заміни: Д. Россі замінив М. Чеволі, а М. Палацці — А. Тозі. Однак, незважаючи на зусилля Сан-Марино, Північна Ірландія збільшила свою перевагу на 55-й хвилині завдяки черговому голу Д. Чарльза. На 67-й хвилині у Сан-Марино було скасовано гол через офсайд, але Ф. Берарді, який вийшов на заміну, продовжував насідати.

Північна Ірландія зробила дві заміни на 67-й хвилині, випустивши К. Вашингтона і Д. Балларда замість Дж. Магенніса і К. МакГіхана відповідно. На 72-й хвилині Сан-Марино ввів у гру Л. Капіккіоні замість М. Баттістіні, сподіваючись на м’яч у відповідь. На 73-й хвилині Північна Ірландія зробила ще дві заміни, випустивши Г. Севілла замість Дж. Томпсона і Дж. Льюїса замість С. Фергюсона. На 82-й хвилині гравець Північної Ірландії К. Браун був замінений на І. Прайса, а гравець Сан-Марино Н. Нанні був замінений на М. Вітайолі на 85-й хвилині. Підсумковий рахунок залишився 0:2 на користь Північної Ірландії, забезпечивши їм важливу перемогу у відбірковому турнірі Чемпіонату Європи. Матч став свідченням майстерності команд, обидві команди представили вражаюче видовище для своїх уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Словенія — Сан-Марино, Сев.Ірландія — Фінляндія