Динамівець Рамадані зіграв за Північну Македонію у переможному матчі-відкритті «Кубку Анталії 2023»

2023-03-26 17:14 Новачок «Динамо», 19-річний півзахисник Решат Рамадані взяв участь у контрольному матчі молодіжної збірної Північної Македонії проти ... Динамівець Рамадані зіграв за Північну Македонію у переможному матчі-відкритті «Кубку Анталії 2023»

Новачок «Динамо», 19-річний півзахисник Решат Рамадані взяв участь у контрольному матчі молодіжної збірної Північної Македонії проти Фінляндії у рамках товариського турніру Antalya Cup 2023.

Решат Рамадані (фото: fcdynamo.com)

Рамадані вийшов у стартовому складі на звичній для себе позиції у центрі півзахисту і отримав попередження на 36-й хвилині.

Рахунок у грі було відкрито на 31-й хвилині — з пенальті відзначився форвард Берат Калкан, який виступає за турецьку «Касимпашу».

Фіни відігралися на початку другого тайму. Основний час завершився внічию 1:1, а у серії пенальті перемогла команда Рамадані — його партнери реалізували всі удари, а героєм серії став голкіпер Марко Алчевскі, який відбив два пенальті.

Наступний матч в рамках міні-турніру Північна Македонія проведе 28 березня, коли зустрінеться зі Словаччиною.