Туреччина — Хорватія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 23:54 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Туреччини та Збірна Хорватії. Туреччина ... Туреччина — Хорватія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Туреччини та Збірна Хорватії.

Туреччина - Хорватія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаТуреччина - Хорватія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Туреччина — Хорватія — 0:2 (0:2)
Голи: Ковачич (20), Ковачич (45+4)

Попередження: Ліваковіч (62), Дж. Гвардіол (69)

Огляд матчу Туреччина — Хорватія:

футбольний матч між Туреччиною і Хорватією в рамках відбіркового турніру Чемпіонату Європи — Кваліфікаційної ліги з нетерпінням чекали вболівальники по всьому світу. Матч проходив на стадіоні Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu, де обидві команди боролися за шанс на перемогу. У першій половині матчу Хорватія домінувала над Туреччиною, ведучи в рахунку 2:0. На 20-й хвилині приголомшливий гол М. Ковачича забезпечив Хорватії ранню перевагу, яку вона продовжувала утримувати. Туреччина спробувала відігратися, але її спіткала невдача на 38-й хвилині, коли Х. Калханоглу був замінений на І. Юксека. Хорватія продовжувала домінувати, забивши ще один гол під завісу тайму за допомогою ноги М. Ковачича.

У другій половині матчу було проведено кілька замін і видано кілька жовтих карток, але рахунок залишився незмінним. На 62-й хвилині Д. Ліваковіч отримав жовту картку за Хорватію, а М. Пасаліча замінили на Ю. Юрановича. На 65-й хвилині Хорватія зробила першу заміну, коли М. Пасаліч вийшов замість Ю. Юрановича. Туреччина спробувала зрівняти рахунок, але не змогла влучити у площину воріт, незважаючи на дві швидкі заміни на 67-й хвилині: О. Кокчу вийшов замість А. Гюлера, а К. Актуркоглу замінив Б. Їлмаза. На 69-й хвилині хорватський гравець Й. Гвардіола отримав жовту картку. На 81-й хвилині Туреччина зробила ще дві заміни: К. Ундер і Е. Унал вийшли замість К. Тосуна і У. Найіра відповідно. Приблизно в цей самий час хорватська команда також зробила дві заміни: А. Крамарича і Л. Модрича замінили П. Муса і Л. Маджер. Останньою заміною в матчі став вихід І. Перішича замість Л. Іванушека у складі збірної Хорватії на 90-й хвилині. Попри всі зусилля, Туреччина не змогла забити жодного гола, і матч закінчився з рахунком 0:2 на користь Хорватії. Цей результат став значним стимулом для хорватської команди, яка розпочала кваліфікаційну кампанію на хиткій ноті. Турецька команда, з іншого боку, залишилася розмірковувати про свою домашню перевагу в матчі та причини поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Латвія — Туреччина, Хорватія — Латвія.