Айнтрахт — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-31 23:30 31 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Айнтрахт - Бохум - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаАйнтрахт - Бохум - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 1:1 (1:1)
Голи: Р. Коло Муані (22) — Асано (14)

Попередження: Соу (4), Ентоні Лосілла (6), Ордець (21), Борре (71), К. Якіч (81)

Огляд матчу Айнтрахт — Бохум:

Матч між «Айнтрахт Франкфурт» і «ВФЛ БОХУМ» завершився внічию з рахунком 1:1. Гра проходила в Deutsche Bank Park, і обидві команди щосили боролися за перемогу в цій зустрічі Бундесліги. Перший тайм почався з напружених дій, оскільки обидві команди були сповнені рішучості вийти вперед. Д. Соу з «Айнтрахта Франкфурт» отримав жовту картку на 4-й хвилині, а А. Лосілла з «Вфл Бохум» незабаром після цього отримав попередження на 6-й хвилині. На 14-й хвилині VfL BOCHUM вийшов уперед, коли Т. Асано знайшов задню частину воріт, що дало його команді перевагу 1:0. Гравець ВФЛ БОХУМ І. Ордець отримав попередження на 21-й хвилині за вчинений фол. Айнтрахт Франкфурт було призначено пенальті на 22-й хвилині після фолу, скоєного захисником ВФЛ Бохум, Р. Коло Муані реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1-1. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. У другому таймі VfL BOCHUM зробив заміну на 63-й хвилині, коли К. Шлоттербек вийшов на поле замість І. Ордеца.

Гра, як і раніше, була напруженою і конкурентною, обидві команди шукали переможця гри. Р. Борре з «Айнтрахта» з Франкфурта був попереджений на 71-й хвилині за виклик. Обидві команди зробили заміни: «Айнтрахт Франкфурт» замінив Д. Камаду на С. Роде на 74-й хвилині, а на 79-й хвилині М. Готце вийшов замість Л. Аларіо. К. Якіч з «Айнтрахта» з Франкфурта отримав попередження на 81-й хвилині. У «Бохумі» також відбулися зміни: на 84-й хвилині замість С. Золлера вийшов К. Штегер, замість Д. Хайнца — В. Лампропулос, а на 85-й хвилині — М. Брощинські замість Т. Асано. Матч завершився з підсумковим рахунком 1:1, і обидві команди заробили по очку в цій зустрічі. Насамкінець, матч між «Айнтрахтом Франкфурт» і «ВФЛ БОХУМ» продемонстрував фантастичний футбол, в якому гравці обох команд продемонстрували тверду рішучість і майстерність на полі. Гра являла собою захоплююче зіткнення в Бундеслізі, що завершилося нічиєю, в результаті якої обидві команди отримали по одному очку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Айнтрахт, Бохум — Штутгарт.