Минай — Інгулець — 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 14:00 1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) та ... Минай — Інгулець — 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) та Інгулець (Петрове).

Минай - Інгулець - 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаМинай - Інгулець - 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Минай (Минай) — Інгулець (Петрове) — 1:2 (1:0)
Голи: Y. Кравчук (21) — О. Мельник (84)

Предупредження: Э. Твердохліб (17)

Огляд матчу Минай — Інгулець:

Матч Прем’єр-ліги між «Минаєм» та «Інгульцем» був напруженою боротьбою, в якій обидві команди боролися щосили впродовж усієї гри. Матч проходив на стадіоні «Минай», а рахунок першого тайму був 1:0 на користь «Минай». Проте «Інгулець» відігрався в другому таймі, здобувши в підсумку перемогу з рахунком 2:1. Перша значуща подія в грі відбулася на 17-й хвилині, коли гравець Минаю Ю.Твердохліб отримав жовту картку. Потім послідував гол на 21-й хвилині Ю. Кравчука, який приніс Минаю перевагу. Перший тайм закінчився тим, що Минай взяв гору, але гра була далека від завершення. Другий тайм розпочався з двох критичних замін: Р. Паламар був замінений на О. Паламар був замінений на О. Вишневського в Минаї, а С. Ченбай змінив М. Марусича в Інгульці. На 59-й хвилині Д. Кравчук замінив Ю. Козиренка у складі «Інгульця», а І. Трубочкін замінив у команді Миная А. Булезу. Булезу на 66-й хвилині.

Оскільки рахунок, як і раніше, був на користь Миная, напруга в грі спала, оскільки гравці швидко змінювалися. На 82-й хвилині замість С. Петка вийшов М. Шишка, а замість Д. Резепова — О. Кучеренко. Кучеренко. І. Головкін вийшов замість В. Одарюка на 83-й хвилині, а вже на наступній хвилині «Інгулець» спіткала біда. О. Мельник забив автогол, зрівнявши рахунок. На останніх хвилинах гри ситуація сильно загострилася: на 90-й хвилині гравець Мінаї О. Мельник отримав жовту картку. Потім «Інгулець» отримав пенальті, який реалізував М. Ковальов, що принесло їм перевагу та перемогу. Загалом матч Прем’єр-ліги між «Минаєм» та «Інгульцем» вийшов дуже напруженим. У той час як «Минай» спочатку взяв гору, наполегливість «Інгульця» окупилася, і їм вдалося переломити хід гри на свою користь. Стадіон Mynai був наповнений оплесками і хвилюванням протягом усього матчу, що зробило його захоплюючою подією для всіх присутніх.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Минай, Ворскла — Інгулець.