Кр-л Пелас — Лестер — 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 19:05 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Лестер — 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Лестер (Англія).

Кр-л Пелас - Лестер - 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаКр-л Пелас - Лестер - 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Лестер (Англія) — 2:1 (0:0)
Голи: Д. Іверсен (59), Дж. Матета (90+5) — R. Перейра (56)

Предупредження: Віктор Крістіансен (29), Х. Суттар (68), Е. Ез (81), К. Дьюсбері-Холл (83), М. Геї (88), Ндіді (89)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Лестер:

«Кристал Пелас» обіграв «Лестер Сіті» в захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Селхерст Парк». У першому таймі забитих голів не було, але тим не менш було багато екшену. Півзахисник «Лестера» В. Крістіансен отримав попередження від арбітра на 29-й хвилині, а незадовго до перерви менеджер «Кристал Пелас» Патрік Вієйра прийняв сміливе рішення замінити вінгера В. Заа на Дж. Айю. «Лестер» також зробив заміну на початку другого тайму: замість Р. Перейри вийшов Тете. Однак саме Перейра відкрив рахунок на 56-й хвилині, вивівши гостей уперед точним завершенням. Буквально за три хвилини «Кристал Пелас» зрівняв рахунок, але не так, як хотілося б. Навіс із правого флангу припав на захисника Д. Іверсена і відлетів у власні ворота. Потім «Лестер» вніс ще одну заміну: Крістіансена замінив Л. Томас, перш ніж отримати жовту картку через Х. Суттара.

Коли гра підійшла до фінальної стадії, «Лестер» зробив останню заміну, випустивши П. Дака замість К. Іхеана. Дака замість К. Іхеаначо. «Кристал Пелас» також здійснив ще дві заміни: Дж. Шлупп і О. Едуар вийшли на заміну В. Г’юза і Дж. Матети відповідно. Обидві команди отримали жовті картки: Е. Езе, М. Геї та Дж. Матета отримали попередження за «Кристал Пелас», а К. Дьюсбері-Холл і Вілфред Ндіді за «Лестер». Вирішальний момент матчу настав на 90-й хвилині, коли Дж. Матета, який вийшов на заміну, спіймав м’яч у сітку і відправив його в сітку воріт, розбурхавши вболівальників господарів поля. Французький форвард тоді отримав жовту картку в доданий час, але це не мало значення — «Кристал Пелас» утримав заповітні три очки. Обидві команди грали з великим напором і рішучістю, але саме «Кристал Пелас» зрештою здобув перемогу в напруженому матчі. Результат дасть такий необхідний імпульс команді Вієйри, яка прагнула піднятися вгору по таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Кр-л Пелас, Лестер — Борнмут.