тлетік — Хетафе — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 19:16 1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... тлетік — Хетафе — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Хетафе (Іспанія).

Атлетик - Хетафе - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаАтлетик - Хетафе - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Атлетик (Більбао) — Хетафе (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Атлетік — Гетафе:

«Атлетік» і «Гетафе» зіграли внічию в матчі Ла Ліги на стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Попри те, що в обох команд було кілька нагод, вони не змогли перетворити їх на голи, що призвело до тупикової ситуації в основний час. У першому таймі «Атлетик» домінував у володінні м’ячем, але не зміг створити явних моментів. Обидві команди пішли на перерву за рахунку 0:0. Коли почався другий тайм, обидві команди вийшли з новим почуттям невідкладності. «Атлетик» зробив свою першу заміну на 58-й хвилині, випустивши О. Саррагу замість О. Сансета. Пішли ще дві швидкі заміни: А. Беренгер вийшов замість Н. Вільямса, а Д. Гарсія замінив М. Весгу.

«Гетафе» також зробив три швидкі заміни на 72-й хвилині: Д. Суарес вийшов замість «Порту», Н. Максимович замінив К. Алену, а Мунір Ель-Хаддаді замінив А. Альгобіа. «Атлетік» продовжував домагатися голу і на 82-й хвилині зробив останню заміну, випустивши О. де Маркоса замість А. Капи. Тим часом, «Гетафе» зробив свою четверту заміну: Е. Унал замінив Х. Латасу, перш ніж зробити останню заміну на 85-й хвилині, коли Л. Мілла замінив Г. Вільяра. Незважаючи на кілька спроб обох команд забити гол, жодна з них не змогла реалізувати свої шанси, і матч завершився нульовою нічиєю. Завдяки цьому результату обидві команди заробляють очко в турнірній таблиці Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Еспаньйол — Атлетик, Реал С-дад — Гетафе.