Осер — Труа — 1:0. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 20:00 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ... Осер — Труа — 1:0. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і Труа (Франція).

Осер - Труа - 1:0. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаОсер - Труа - 1:0. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Осер (Франція) — Труа (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: М’Байє Ніанг (72)

Огляд матчу Осер — Труа:

Футбольний матч між Осером і Естаком Труа на стадіоні «Стад де л’Аббе Дешам» був напруженим, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута в першому таймі. На початку другого тайму обидві команди зробили кілька замін, щоб спробувати оживити свої атаки. На 46-й хвилині Осер замінив Н. Да Кошту на С. Дембеле, а М. Аблін замінив Г. Перрена. Однак перший гол у грі був забитий лише на 66-й хвилині. М. Ніанг з «Осера», який вийшов на заміну Г. Хайну на початку другого тайму, став героєм гри, вийшовши з глухого кута і вивівши свою команду вперед.

Естак Труа щосили намагався зрівняти рахунок, зробивши три заміни на 81-й хвилині: В. Одобер, Л. Агум і Т. Бальде вийшли замість А. Тібіді, Х. Шавалерена і А. Брууса відповідно. Однак вони не змогли знайти задню частину сітки, і гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь Осера. Матч проходив у Лізі 1, вищій лізі французького футболу. Обидві команди доклали чимало зусиль, а Осеру вдалося просто обійти своїх суперників. Заміни, зроблені обома командами, зіграли вирішальну роль у результаті гри, і М. Ньянг з Осера виявився вирішальним фактором наприкінці. Загалом, це був захопливий футбольний матч, у якому обидві команди продемонстрували свою майстерність і азарт. Вболівальники на стадіоні «Стад де л’Аббе Дешам» побачили напружену і захопливу гру, в якій «Осер» вийшов переможцем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аяччо — Осер, Труа — Клермон.