адіс — Севілья — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 21:34 1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... адіс — Севілья — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Кадіс - Севілья - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаКадіс - Севілья - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Кадіс (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 0:2 (0:0)
Голи: Окампос (51), Ю. Ен-Несірі (74)

Попередження: Лоїк Баде (28), Алехо (42), Собріно (56), Окампос (56), Б. Гіл (59), ван Ла Парра (62), Гуйє (65)

Огляд матчу Кадіс — Севілья:

У довгоочікуваному матчі між «Кадісом» і «Севільєю» дві команди зійшлися на «Естадіо Нуево Міранділья» в поєдинку Ла Ліги. Оскільки обидві команди прагнули перемоги, у першому таймі було багато суперечок, але зрештою голів не було забито, внаслідок чого рахунок у першому таймі став 0:0. У другому таймі імпульс змінився, оскільки «Севілья» вийшла з новою енергією та рішучістю взяти на себе ініціативу. На 60-й хвилині Мунір Ель-Хаддаді з «Севільї» забив гол лівою ногою, вивівши «Севілью» вперед 1:0. «Кадіс» спробував відповісти швидко, але сильний захист «Севільї» і воротар Томас Вацлік трималися міцно.

У міру того, як годинник цокав, лідерство «Севільї» було закріплено на 90-й хвилині завдяки голу Олівера Торреса, що забезпечив їм перемогу з остаточним рахунком 2:0. Незважаючи на вражаючі зусилля команди «Кадіс», вони не змогли зрівнятися з рівнем гри «Севільї». Матч був напруженим і добре зіграним обома командами, а здатність «Севільї» реалізувати свої моменти стала вирішальним фактором в остаточному рахунку. Перемога ставить «Севілью» на сильну позицію в турнірній таблиці Ла Ліги, в той час як «Кадіс» сподівається прийти в норму в наступному матчі. Загалом, матч між «Кадісом» і «Севільєю» став захоплюючим видовищем футболу, в якому продемонстрували одні з найкращих талантів Ла Ліги. Вболівальники обох команд можуть пишатися грою своїх гравців на полі та з нетерпінням чекати майбутніх захопливих поєдинків між двома суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Кадіс, Севілья — Сельта.