Болонья — Удінезе — 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 15:30 2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) та ... Болонья — Удінезе — 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) та Удінезе (Італія).

Болонья - Удінезе - 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаБолонья - Удінезе - 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Болонья (Італія) — Удінезе (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: С. Пош (3), N. Moro (12), М. Берроу (49)

Предупредження: Дж. Біжол (8), Лукумі (45+1)

Огляд матчу Болонья — Удінезе:

Футбольні ентузіасти були в захваті, коли «Болонья» приймала «Удінезе» на стадіоні Ренато Далл’Ара. Матч Серії А був наповнений хвилюванням, і обидві команди показали хорошу гру. Рахунок першого тайму матчу став 2:0 на користь Болоньї, яка до цього моменту домінувала в матчі. Основний рахунок завершився з рахунком 3:0, що відображало повний контроль «Болоньї» над грою. Матч розпочався з того, що «Болонья» одразу ж оголосила про свої наміри. На третій хвилині вони забили перший гол у матчі завдяки С. Пошу. Удінезе були приголомшені, і це показало, що вони не змогли адаптуватися до стилю гри Болоньї. На восьмій хвилині «Удінезе» пропустив жовту картку Х. Біхолю, що поставило їх у невигідне становище на початку гри. «Болонья» продовжувала нагнітати тиск і на дванадцятій хвилині забила другий гол завдяки Н. Моро. Моро. «Удінезе» намагався відігратися, але оборона і півзахист «Болоньї» були занадто сильні. На сорок п’ятій хвилині Ж. Лукумі з «Болоньї» отримав попередження, але це була лише невелика невдача для команди, яка до цього моменту так добре грала. Рахунок першого тайму став 2:0 на користь «Болоньї», яка і після перерви продовжувала домінувати. На сорок шостій хвилині «Удінезе» провів першу заміну, випустивши Ф. Ебоселе замість І. Несторовскі.

На жаль, заміна не вдалася, оскільки «Болонья» через три хвилини забила свій третій гол М. Барроу. Тренер «Болоньї» зробив кілька власних замін, випустивши М. Ебішера замість Р. Орсоліні на п’ятдесят восьмій хвилині. Хвилиною пізніше «Болонья» зробила ще дві заміни, випустивши Л. Фергюсона замість Н. Домінгеса і Р. Соріано замість М. Барроу. «Удінезе» спробували повернутися в гру, і їхній тренер зробив три заміни на сімдесят третій хвилині: Ф. Товен замість С. Пафунді, Л. Самарджич замість Т. Арслана і Д. Удогіє замість А. Масіна. Однак зміни не мали належного ефекту, і «Болонья» продовжувала домінувати в грі. На сімдесятій хвилині наставник «Болоньї» зробив ще дві заміни, випустивши Г. Меделя замість Н. Моро і Л. Де Сільвестрі замість С. Поша. На 86-й хвилині «Удінезе» зробив останню заміну, вивівши на поле Х. Абанква С. Ловрича. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь «Болоньї», яка заслужено взяла з гри всі три очки. Команда грала з пристрастю і майстерністю, і не дивно, що вони вийшли на перше місце. Завдяки цій перемозі вони піднялися в таблиці Серії А і продовжували боротися за перші місця. Тим часом, «Удінезе» буде розчарований своїм виступом, і йому доведеться попрацювати над своєю грою, якщо вони хочуть уникнути вильоту. Загалом, це був видовищний матч, який надовго запам’ятається вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Болонья, Удінезе — Монца.