Сельта — Альмерія — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 17:23 2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Альмерія — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Альмерія (Іспанія).

Сельта - Альмерія - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаСельта - Альмерія - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Сельта (Віго) — Альмерія (Іспанія) — 2:2 (2:2)
Голи: Сеферович (10), Carles Pérez (42) — Бабич (7), Арнау Пучмаль (32)

Попередження: Арнау Пучмаль (31), Carles Pérez (45), Фернандо Мартінес (62), Самуель Коста (74), Луїс Хав’єр Суарес (82), Баптистао (83)

Огляд матчу Сельта — Альмерія:

У напруженому матчі Ла Ліги «Сельта Віго» зустрілася з «Альмерією» на своєму домашньому стадіоні, Абанка-Балаідос. Незважаючи на те, що обидві команди доклали доблесних зусиль, рахунок залишився незмінним як у перерві, так і в основний час: обидві команди забили по два голи кожна. С. Бабич з «Альмерії» завдав першого удару гостям на 7-й хвилині, забивши такий потрібний гол. Однак швидко відреагував Х. Сеферович із «Сельти Віго», який зрівняв рахунок на 10-й хвилині.

Гра загострилася на 31-й хвилині, коли А. Пучмаль з «Альмерії» отримав жовту картку, а вже на наступній хвилині забив гол. «Альмерія» була в ударі, але К. Перес із «Сельти Віго» мав інші плани, оскільки зрівняв рахунок для своєї команди на 42-й хвилині. Перший тайм був насичений подіями: обидві команди отримали жовті картки, а К. Перес із «Сельти Віго» отримав попередження незадовго до свистка на перерву. У другому таймі «Сельта» Віго замінила свого півзахисника Л. де ла Торре на Р. Тапіа на 57-й хвилині, а «Альмерія» замінила Лео Баптистао на Л. Рамазані та А. Пучмаля на А. Позо на 61-й хвилині. Позо на 61-й хвилині. Ф. Мартінес з «Альмерії» отримав жовту картку на 62-й хвилині, а К. Перес із «Сельти» був замінений на Х. Ларсена на 66-й хвилині. По ходу гри С. Коста з «Альмерії» отримав попередження на 74-й хвилині, і команда провела третю заміну, випустивши Г. Мелеро замість К. де ла Ос на 80-й хвилині. Проте, гра, як і раніше, була напруженою, і обидві команди боролися за переможця. На останніх хвилинах гри обидві команди отримали додаткові жовті картки: І. Аспас із «Сельти Віго» та Л. Суарес, Лео Баптістао і Кайкі з «Альмерії» отримали попередження на 82-й і 83-й хвилинах. На останніх хвилинах гри Х. Сеферович із «Сельти Віго» був замінений на Г. Пасієнсію на 84-й хвилині, а на 85-й хвилині команда замінила Г. Вейгу на Ф. Черві. Л. Суарес з «Альмерії» був замінений на Ласаро на 90-й хвилині, а С. Косту замінив Кайкі. Незважаючи на те, що гра була насиченою, рахунок залишився колишнім — 2:2, обидві команди пішли з одним очком. Матч був відмінною демонстрацією футболу, в якому обидві команди продемонстрували свої сильні і слабкі сторони. У результаті Сельта Віго перебуває на 14-й позиції, а Альмерія — на 20-й позиції в таблиці Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Сельта, Альмерія — Валенсія.