Металіст 1925 — Дніпро-1 — 0:3. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 17:25 2 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Дніпро-1 — 0:3. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Дніпро-1 (Дніпро).

Металіст 1925 - Дніпро-1 - 0:3. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст 1925 - Дніпро-1 - 0:3. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Дніпро-1 (Дніпро) — 0:3 (0:0)
Голи: Довбик (71)

Предупредження: Рубчинський (53), Ю. Мартинюк (71)

Огляд матчу Металіст 1925 — Дніпро-1:

У футбольному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Ковалівка» харківський «Металіст 1925» зустрічався з «Дніпром-1». Перший тайм завершився внічию з рахунком 0:0, а ось у другому домінували «Дніпро-1», які забили три голи, завершивши матч із підсумковим рахунком 0:3. У грі було кілька замін в обох командах: «Дніпро-1» замінив Пеглоу на А. Довбика на 27-й хвилині. Довбика на 27-й хвилині. Харківський «Металіст 1925» також зробив дві заміни на 58-й хвилині, випустивши Б. Вачиберадзе та А. Ременюка замість В. Дмитренка та А. Чирука Юрійовича. «Дніпро-1» на 61-й хвилині провів дві заміни: замість О. Назаренка вийшов Д. Бланко, а замість В. Рубчинського на І. Когута. На 68-й хвилині «Дніпро-1» провів ще дві заміни: Е. Пасіч замінив Р. Матарріта, а замість Хайнера вийшов О. Каплієнко. Перший гол у матчі забив на 71-й хвилині А. Довбик, вивівши «Дніпро-1» уперед. Незабаром після цього Ю. Мартинюк із «Металіста» 1925 р. Харків отримав жовту картку.

На 77-й хвилині жовту картку отримав також І. Курило з харківського «Металіста» 1925 року. На 78-й хвилині «Дніпро-1» було призначено пенальті, який вдало реалізував А. Довбик, який забив свій другий гол у матчі. Останні заміни харків’яни «Металіст 1925» провели на 78-й і 90-й хвилинах: замість Ігоря Енріке вийшов О. Габелок, а замість О. Мозила — І. Потимков. К. Бичек також замінив Д. Кравченка. На 81-й хвилині О. Мозіл із харківського «Металіста» 1925 р. отримав жовту картку. На тій самій хвилині «Дніпру-1» було призначено ще один пенальті, і О. Довбик зумів його реалізувати, забивши свій третій і останній гол у матчі. Гра завершилася з підсумковим рахунком 0:3 на користь «Дніпра-1». Незважаючи на сильне зусилля обох команд, перемогу здобув «Дніпро-1» завдяки вражаючій грі О. Довбика, який зробив хет-трик. Харківський «Металіст 1925» постарається оговтатися від цієї поразки в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Металіст 1925, Дніпро-1 — Львів.