Вест Гем — Саутгемптон — 1:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 18:00 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Саутгемптон — 1:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Саутгемптон (Англія).

Вест Гем - Саутгемптон - 1:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаВест Гем - Саутгемптон - 1:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Вест Гем (Лондон) — Саутгемптон (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Н. Агерд (25)

Предупредження: Duje Ćaleta-Car (43), Беднарек (75)

Огляд матчу Вест Гем — Саутгемптон:

«Вест Гем Юнайтед» приймав «Саутгемптон» на лондонському стадіоні в захопливому матчі Прем’єр-ліги. Перший тайм почався з багатообіцяючою напруженістю, оскільки обидві команди були рівні. Проте, саме «Вест Гем» вийшов уперед на 25-й хвилині, коли Н. Агерд завдав клінічного удару після відмінного ходу своєї команди. «Саутгемптон» спробував відігратися, але їхні зусилля були зупинені жовтою карткою, врученою Д. Калета-Кару на 43-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Вест Гема».

Другий тайм розпочався з великим темпом та енергією, оскільки «Саутгемптон» зробив дві ранні заміни, випустивши К. Сулемана та Сі Джей Алькараса замість М. Ельюнуссі та С. Мара відповідно. Однак їхнього удару було недостатньо, щоб зламати стійкий захист «Вест Гема». «Вест Гем» також зробив дві заміни: Д. Інгс замінив М. Антоніо на 65-й хвилині, а Т. Соучек замінив Ф. Даунса на 68-й хвилині. На 72-й хвилині «Саутгемптон» зробив ще дві заміни: С. Армстронг замінив А. Мейтленда-Найлза, а Т. Волкотт замінив П. Онуачу. Інтенсивність гри залишалася високою, і «Саутгемптон» отримав ще одну жовту картку, коли Дж. Беднарек був попереджений на 75-й хвилині. Коли час сплив, «Вест Гем» зробив ще дві заміни: Л. Пакета замінив П. Форналса, а Емерсон замінив А. Крессвелла на 88-й хвилині. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Вест Гема», набравши всі три очки. Господарі вражали в обороні, і їхнє впевнене завершення забезпечило їм перемогу. З іншого боку, «Саутгемптон» часом виглядав загрозливо, але їхня нездатність реалізувати свої моменти дорого коштувала їм. Загалом, це був захопливий футбольний матч для обох груп уболівальників. «Вест Гем» буде радий своїй перемозі, а «Саутгемптон» постарається відновитися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Вест Гем, Саутгемптон — Ман.Сіті.