«Чорноморець» — «Шахтар» — 2:2. Після матчу. Йовічевіч: «Тут ще багато команд втратять очки»

2023-04-03 08:47 Вчора у рамках 19-го туру чемпіонату України одеський «Чорноморець» зіграв на своєму полі в нічию з ... «Чорноморець» — «Шахтар» — 2:2. Після матчу. Йовічевіч: «Тут ще багато команд втратять очки»

Вчора у рамках 19-го туру чемпіонату України одеський «Чорноморець» зіграв на своєму полі в нічию з донецьким «Шахтарем» — 2:2. До вашої уваги післяматчеві коментарі головних тренерів команд.

Ігор Йовічевич, головний тренер «Шахтаря»: «Перш за все, це був очікувано важкий матч. Після поєдинків національних збірних завжди так буває, бо футболісти повертаються в різних ступенях готовності: хтось грав за збірну обидва матчі, хтось — один тайм або не грав взагалі. Поки гравці знову не впіймають темп і ритм гри, перший матч завжди небезпечний. Про це всі говорять, і це не є демагогія, а простий факт. І бувають матчі, де ти втрачаєш очки, і ми сьогодні втратили очки.

Але по грі, думаю, що не закрили рахунок у першому таймі, коли мали набагато більше нагод: у перші 20 хвилин було 4–5 моментів, які ми в кращих матчах закривали, знаючи, що в другому таймі десь утома вийде на перший план і реалізація буде неоптимальною. Нам не вистачило останнього удару, креативності й реалізації, особливо, скажу ще раз, у першому таймі, хоча ми і не контролювали гру, наскільки хотіли, бо це важко, тому що „Чорноморець“ — єдина команда УПЛ, яка пропонує гру один в один по всьому полю, з високим пресингом. Весь час один на один — це має бути обіграш, дриблінг. Це виснажує, і ти маєш бути свіжим для такого матчу. Сьогодні нам не вистачило трохи свіжості, щоб витримати той темп.

Суперник пропонує агресивний футбол, і у перших трьох іграх весни „Чорноморець“ показав, на що здатен. Тож тут ще багато команд втратять очки, і „Чорноморець“ ще позмагається за бали.

Та маємо одне очко. Хотіли перемогти тут через „не можу“, хоча в другому таймі трошки менше було моментів, ніж у першому. Зробимо висновки, проаналізуємо, команда відпочине — і ще є 12 фіналів для нас. Це правда, бо багато команд б’ються за найвище місце, яке всі хочуть. Утім, окей, ми попереду на одне очко, і готуватимемося до „Металіста“.

А сьогодні незручний матч, мушу визнати. Але, кажу ж, не всі грають так. Йдемо від матчу до матчу і думаємо, як набиратимемо очки, що нам дуже необхідно, бо ми хочемо свою мрію втілити».

Роман Григорчук, головний тренер «Чорноморця»: «Сталося так, що ми пропустили на першій хвилині, але далі почали грати так, як хотіли від самого початку. Добре, що нас це не засмутило, а команда дуже чітко робила те, про що ми домовлялися і над чим працювали.

І я скажу, що сьогоднішня гра, як з боку суперника, так і з нашого боку, містила в собі дуже й дуже серйозні футбольні складові. Ми цим дуже задоволені, бо дійсно були ознаки справжнього прогресивного футболу, у який хочемо грати. Так, були помилки, не було цілісної картини, але я би цю гру назвав нашим здобутком на даний момент».