тлетіко — Бетіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-03 00:00 2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... тлетіко — Бетіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Бетіс (Севілья).

Атлетіко - Бетіс - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаАтлетіко - Бетіс - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Бетіс (Севілья) — 1:0 (0:0)
Голи: Корреа (86)

Предупредження: Науель Моліна (36), A. Перес (61), Willian José (90+1)

Огляд матчу Атлетіко — Бетіс:

Атлетіко Мадрид і Реал Бетіс зустрілися в матчі Ла Ліги на Estádio Cívitas Metropolitano. Перша половина гри пройшла без пригод, обидві команди щосили намагалися зламати оборону одна одної. Рахунок першого тайму залишився 0:0. Другий тайм почався з того, що обидві команди провели заміни, щоб освіжити свої атакувальні можливості. Н. Моліна з «Атлетіко Мадрид» отримав жовту картку на 36-й хвилині, що стало першою реальною подією у грі. На 59-й хвилині «Атлетіко Мадрид» здійснив ще дві заміни, випустивши Р. де Поля і А. Корреа замість Н. Моліни і Т. Лемара відповідно. Через дві хвилини гравець «Бетіса» А. Перес отримав жовту картку. Заміни почали впливати на хід матчу, коли «Бетіс» вивів на поле Родрі на 62-й хвилині.

«Атлетіко Мадрид» швидко відповів, випустивши на 68-й хвилині А. Морату. «Бетіс» також вивів Хуанмі на 69-й хвилині. На 82-й хвилині «Бетіс» вивів на поле Б. Іглесіаса, сподіваючись забити гол. Однак саме «Атлетіко Мадрид» пробив на 86-й хвилині. А. Корреа забив єдиний гол у грі та вивів «Атлетіко Мадрид» уперед. На останніх хвилинах гри Вілліан Жозе з «Бетіса» отримав жовту картку на 90-й хвилині. Гра закінчилася перемогою «Атлетіко Мадрид» з рахунком 1:0 завдяки пізньому голу А. Корреа. Загалом гра була рівною і більшу частину гри залишалася безгольовою. Однак саме «Атлетіко Мадрид» продемонстрував більше атакувального задуму і заслужено пішов з усіма трьома очками. «Бетісу» потрібно буде перегрупуватися і стати сильнішим у наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Атлетіко, Бетіс — Кадіс.