Роман Безус відзначився гольовою передачею за «Омонію» (ВІДЕО)

2023-04-03 09:10 Український півзахисник кіпрської «Омонії» Роман Безус відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб. Роман Безус ... Роман Безус відзначився гольовою передачею за «Омонію» (ВІДЕО)

Український півзахисник кіпрської «Омонії» Роман Безус відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб.

Роман Безус

У вчорашньому домашньому поєдинку чемпіонату Кіпру з «Пафосом» (2:0) 32-річний українець вийшов на заміну на 60-й хвилині зустрічі, а за 13 хвилин саме після навісної передачі Безуса до штрафного майданчика «Пафоса» Ектор Юсте відправив другий м’яч у ворота гостей.

Нагадаємо, у цьому матчі ще один легіонер «Омонії» — орендований у київського «Динамо» нападник Артем Бєсєдін — відзначився голом.

Додамо, що в поточному сезоні Безус провів за «Омонію» 29 матчів у всіх турнірах (у 13 з них він виходив у стартовому складі), і в його активі чотири голи та одна результативна передача.