Сассуоло — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-03 23:45 3 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Торіно (Турин).

Сассуоло - Торіно - 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаСассуоло - Торіно - 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Сассуоло (Італія) — Торіно (Турин) — 1:1 (1:0)
Голи: Пінамонті (36) — Санабрія (66)

Предупредження: I. Juric (72), Давіде Фраттезі (75), Кароль Лінетті (90+5)

Огляд матчу Сассуоло — Торіно:

Матч Серії А між Сассуоло і Торіно, що відбувся на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore, завершився внічию 1:1. Обидві команди створювали можливості, але не змогли їх використати. У першій половині матчу «Сассуоло» вийшов уперед завдяки голу А. Пінамонті на 36-й хвилині. Торіно спробував зрівняти рахунок, але не зміг реалізувати свої шанси, внаслідок чого рахунок у перерві став 1:0 на користь Сассуоло. Другий тайм почався з того, що Торіно зробив заміну, випустивши С. Сінго замість В. Лазаро на 55-й хвилині. На 58-й хвилині Сассуоло скасував гол через офсайд. На 66-й хвилині Торіно нарешті домігся успіху, забивши гол А. Санабріа і зрівнявши рахунок. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін у спробі знайти переможний гол.

На 72-й хвилині жовта картка була показана І. Юричу з «Торіно», а потім Д. Фраттезі з «Сассуоло» на 75-й хвилині. На 74-й хвилині «Сассуоло» зробив дві заміни поспіль: Матеус Енріке замінив А. Харруї, а А. Пінамонті замінив Г. Дефреля. Торіно зробив три заміни на 81-й, 86-й і 86-й хвилинах відповідно. Н. Радоньїч вийшов замість А. Міранчука, Р. Родрігес замість М. Воєводи, а А. Санабріа був замінений на П. Пеллегрі. Останньою заміною «Торіно» став вихід А. Гравільона замість К. Джіджі на 86-й хвилині. Сассуоло також зробив заміну на 89-й хвилині, випустивши К. Торстведта замість Д. Фраттезі. У фіналі гри К. Лінетті з «Торіно» отримав жовту картку на 90-й хвилині. Попри всі зусилля, жодна з команд не змогла забити переможний гол, що призвело до нічиєї 1:1 між «Сассуоло» і «Торіно». Матч продемонстрував атакувальні можливості обох сторін, але їхній захист тримався стійко, і рахунок залишився рівним до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Сассуоло, Торіно — Рома.