Валенсія — Райо Вальєкано — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-04 00:04 3 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Райо Вальєкано — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Валенсія - Райо Вальєкано - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаВаленсія - Райо Вальєкано - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Валенсія (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Дж. Клюйверт (81) — Комесанья (9)

Предупредження: Оскар Валентин (23), Тьєррі Коррейя (27), Дж. Клюйверт (36), Іван Балліу (81), Алехандро Катена (90+8)

Огляд матчу Валенсія — Райо Вальєкано:

Футбольний матч між «Валенсією» і «Райо Вальєкано» закінчився внічию 1:1 у рамках Ла Ліги в захопливий день на «Естадіо де Месталья». Райо Вальєкано вийшов уперед на дев’ятій хвилині завдяки голу, забитому С. Комесаною. Валенсія намагалася зрівняти рахунок протягом усього першого тайму, але не змогла реалізувати свої шанси в голи. Матч продовжував проходити в напруженій боротьбі, коли дві жовті картки отримали гравці «Валенсії» Т. Коррейя та Я. Клюйверт на 27-й і 36-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму «Валенсія» зробила кілька замін, випустивши Ніко замість Ю. Муси на 46-й хвилині, Х. Гільямона замість С. Кастільєхо на 62-й хвилині та Е. Кавані замість Х. Дуро на 63-й хвилині.

З іншого боку, «Райо Вальєкано» ввів у гру А. Гарсію замість У. Лопеса на 59-й хвилині та О. Трехо замість П. Чаварріа на 66-й хвилині. Завзятість «Валенсії» принесла свої плоди на 81-й хвилині, коли було призначено пенальті, і Я. Клюйверт реалізував його. Клюйверт реалізував його, зрівнявши рахунок. І. Балліу з «Райо Вальєкано» отримав жовту картку тієї ж хвилини за фол. Обидві команди провели нові заміни: С. Камелло вийшов замість А. Муміна, І. Палазон — замість С. Санчеса, а О. Валентин — замість Р. де Томаса на 83-й хвилині у складі «Райо Вальєкано». Валенсія також ввела в гру А. Алмейду замість І. Моріби на 88-й хвилині. Матч закінчився внічию 1:1, «Райо Вальєкано» заробив важливе виїзне очко в боротьбі за виживання в Ла Лізі. Попри всі зусилля «Валенсії», вони не змогли взяти всі три очки вдома.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Валенсія, Райо Вальєкано — Атлетіко.