Лестер — Астон Вілла — 1:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-04 23:48 4 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Астон Вілла — 1:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

4 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Лестер - Астон Вілла - 1:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистикаЛестер - Астон Вілла - 1:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Лестер (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:2 (1:1)
Голи: Гарві Барнс (35) — О. Воткінс (24)

Предупредження: Кастань (54), К. Дьюсбері-Холл (64), К. Дьюсбері-Холл (70), В. Фаєс (89)

Огляд матчу Лестер — Астон Вілла:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Кінг Пауер», «Лестер Сіті» зустрівся з «Астон Віллою». Оскільки обидві команди прагнули взяти всі три очки, матч мав вийти захопливим. Рахунок 1:1 у перерві свідчив про рівну гру, але в підсумку перемога дісталася «Астон Віллі» з рахунком 1:2. Гра розпочалася запально, бо «Астон Вілла» одразу ж заявила про свої атакувальні наміри. На 24-й хвилині О. Воткінс з «Астон Вілли» відкрив рахунок, точно пробивши повз Каспера Шмейхеля. Не встоявши, «Лестер» відбився і зрівняв рахунок на 35-й хвилині зусиллями Х. Барнса. Другий тайм розпочався з того, що «Лестер» отримав поспіль жовті картки для Т. Кастаньї та К. Дьюсбері-Холла на 54-й та 64-й хвилинах відповідно. На жаль для «Лестера», на 70-й хвилині Дьюсбері-Голлу було показано другу жовту картку, що призвело до його вилучення з гри.

«Лестер» спробував внести зміни, щоб повернутися в гру, зробивши дві заміни на 76-й і 85-й хвилинах, випустивши на поле Дж. Астон Вілла також зробила деякі зміни, зробивши чотири заміни на 79-й, 85-й і 87-й хвилинах. Дж. Ремсі, А. Морено, А. Янг і Л. Бейлі вийшли замість Ж. Дюрана, Л. Діньє, К. Чемберса і Б. Траоре відповідно. Заміни, зроблені «Астон Віллою», виявилися вирішальними в грі, оскільки Траоре забив переможний гол на 87-й хвилині, забезпечивши гостьовій команді всі три очки. Матч був сповнений хвилювань, але в кінцевому підсумку це був день «Астон Вілли», яка здобула важку перемогу далеко від дому. Завдяки цьому результату вони піднялися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Лестер» буде розчарований домашньою поразкою. Незважаючи ні на що, це була гра, яка забезпечила безліч розваг для футбольних уболівальників, і про яку ще довго говоритимуть.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Борнмут, Астон Вілла — Ноттінгем Форест.