Шахтар — Металіст — 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 16:00 8 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Металіст — 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Металіст (Харків).

Шахтар - Металіст - 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистикаШахтар - Металіст - 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Шахтар (Донецьк) — Металіст (Харків) — 1:0 (0:0)
Голи: А. Бондаренко (64)

Предупредження: T. Stepanenko (29), Ралюченко (33), Валерій Бондар (55)

Огляд матчу Шахтар — Металіст:

Матч Прем’єр-ліги між донецьким «Шахтарем» і харківським «Металом» на стадіоні «Авангард» пройшов у напруженій боротьбі. Обидві команди показали хорошу боротьбу, але в підсумку з рахунком 1:0 переміг донецький «Шахтар». У першій половині зустрічі обидві команди намагалися домінувати, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Т. Степаненко. Степаненко, а на 33-й хвилині — А. Ралюченко з харківського «Металу». Першу заміну донецький «Шахтар» зробив на 41-й хвилині — замість О. Очеретька вийшов Н. Джурасек. Це не змінило ситуацію на користь донецького «Шахтаря», оскільки на 55-й хвилині жовту картку отримав В. Бондар. Однак справи в донецького «Шахтаря» пішли на лад, коли на 64-й хвилині О. Бондаренко забив гол, привівши натовп у сказ. Це був єдиний гол у матчі, і він став вирішальним у перемозі донецького «Шахтаря».

На 61-й хвилині донецький «Шахтар» зробив ще дві заміни: Д. Криськів замінив Д. Топалова, а Д. Сікан — Л. Траоре. Харківський «Метал» також зробив заміну на 63-й хвилині, замінивши Ю. Картушова на В. Наумеца. Другу заміну харківський «Метал» зробив на 70-й хвилині, замінивши І. Чайковського на С. Панасенка. Панасенка. Донецький «Шахтар» здійснив останню заміну на 90-й хвилині: Г. Судаков замінив А. Судаков замінив А. Тотовицького. Харківський «Метал» отримав жовту картку на 90-й хвилині, але це не вплинуло на результат матчу. Загалом, це був напружений матч двох талановитих команд. Донецький «Шахтар» заслужив на перемогу, оскільки зумів скористатися єдиною золотою можливістю, яка випала йому. Проте харківський «Метал» провів вражаючий поєдинок і змусив донецький «Шахтар» попрацювати заради перемоги. Уболівальники повернулися додому задоволеними хорошим футбольним матчем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Львів, Металіст — Верес.