Байєр — Айнтрахт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 18:33 8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Айнтрахт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Айнтрахт (Німеччина).

Байєр - Айнтрахт - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаБайєр - Айнтрахт - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Байєр (Леверкузен) — Айнтрахт (Німеччина) — 3:1 (2:0)
Голи: А. Адлі (10), Діабі (34), Азмун (90+5) — Соу (74)

Предупредження: Гетце (43), Едмонд Тапсоба (44), Борре (45+1), Ансгар Кнауфф (48), Джуніор Діна Ебімбе (89), К. Якіч (90+1)

Огляд матчу Байєр — Айнтрахт:

Леверкузенський «Байєр» і франкфуртський «Айнтрахт» вийшли на поле стадіону «БайАрена» в поєдинку Бундесліги. Обидві команди прагнули перемоги, але переміг леверкузенський «Байєр» із рахунком 2:0 у перерві та 3:1 у компенсований час. Матч розпочався з багатообіцяючих атак з обох сторін, але саме гравець леверкузенського «Байєра» А. Адлі вивів свою команду вперед на 10-й хвилині, забивши гол, що розлютив уболівальників. Вболівальники леверкузенського «Байєра» ледь встигли заспокоїтися після першого голу, як на 34-й хвилині М. Діабі забив ще один гол, закріпивши перевагу леверкузенського «Байєра». На 43-й хвилині жовту картку отримав гравець «Айнтрахта» М. Гетце, потім Е. Тапсоба з «Байєра» на 44-й та Р. Борре з «Айнтрахта» на 45-й хвилині. Коли годинник пробив півтайму, леверкузенський «Байєр» вів 2:0. У другому таймі франкфуртський «Айнтрахт» зробив заміну: Бута замінив А. Кнауффа. Однак на 48-й хвилині А. Кнауффу було показано жовту картку.

Айнтрахт Франкфурт продовжував прагнути до голу, зробивши ще дві заміни на 56-й і 64-й хвилинах: Д. Камада і Тута замінили Р. Борре і М. Хасебе відповідно. На 64-й хвилині С. Роде вийшов замість Ж. Діна Ебімбе. Леверкузенський «Байєр» зробив дві заміни на 70-й і 71-й хвилинах: С. Азмун замінив А. Адлі, а Ж. Фрімпонг — М. Баккера. Матч загострився, коли на 74-й хвилині Д. Соу з франкфуртського «Айнтрахта» забив гол, скоротивши відставання в рахунку. Леверкузенський «Байєр» зробив третю заміну на 79-й хвилині, замінивши Ф. Віртца на Д. Сінкгравена, а франкфуртський «Айнтрахт» замінив М. Гетце на Л. Аларіо на 82-й хвилині. Четверта заміна у складі леверкузенського «Байєра» відбулася на 88-й хвилині, коли П. Хінкапі замінив Т. Фосу-Менсаха. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець франкфуртського «Айнтрахта» Й. Діна Ебімбе, а на 90-й хвилині його прикладу послідував К. Якіч — якраз перед тим, як С. Азмун із леверкузенського «Байєра» забив третій гол своєї команди, поставивши результат під сумнів. Загалом, це був захопливий матч, наповнений дією та напругою. Вболівальники з обох сторін були в напрузі, спостерігаючи за боротьбою двох команд на полі. Зрештою, саме леверкузенський «Байєр» вийшов переможцем, взявши три цінні очки в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Байєр, Айнтрахт — Боруссія М.