Вулверхемптон — Челсі — 1:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:12 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Челсі — 1:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Челсі (Лондон).

Вулверхемптон - Челсі - 1:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаВулверхемптон - Челсі - 1:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Челсі (Лондон) — 1:0 (1:0)
Голи: Матеус Нуньєс (31)

Предупредження: Маріо Леміна (39), Марк Кукурелла (49), Гомеш (59), Стерлінг (63), Конор Ґаллахер (67), Ковачич (87), Б. Чілуелл (89)

Огляд матчу Вулверхемптон — Челсі:

Вовки" здобули переконливу перемогу над «Челсі» в напруженому матчі на стадіоні «Молінекс». Гра проходила в рамках Прем’єр-ліги, і обидві команди прагнули набрати вирішальні три очки. Гра мала дуже фізичний характер, у ній було багато вилучень і замін. У першому таймі «Вулвз» вийшли вперед завдяки голу Матеуса Нунеша на 31-й хвилині. Це був вирішальний гол, який задав тон усьому матчу. По ходу тайму М. Леміна отримав жовту картку на 39-й хвилині, що ще більше загострило обстановку в матчі. Другий тайм нічим не відрізнявся від попереднього, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. М. Кукурелла з «Челсі» був вилучений на 49-й хвилині, а Жоао Гомеш з «Вовків» також отримав жовту картку на 59-й хвилині. «Челсі» випустив на поле К. Хавертца і К. Пулісіча, щоб змінити обстановку і спробувати повернутися в гру.

Р. Стерлінг із «Челсі» отримав жовту картку на 63-й хвилині, а «Вовки» зробили дві швидкі заміни, випустивши Д. Косту і Д. Поденсе на 64-й хвилині. Потім відбулися ще дві заміни у складі «Челсі»: на 67-й хвилині вони випустили Жоао Фелікса і П. Аубамеянга. Фізичний характер гри продовжився, коли гравець «Челсі» К. Галлахер отримав жовту картку на 67-й хвилині. Поки «Челсі» намагався відігратися, «Вулвз» продовжували оборонятися, зробивши ще дві заміни на 74-й хвилині: М. Леміна був замінений на А. Траоре. Траоре, а М. Кунья був замінений на П. Сарабіа. «Челсі» зробив останню заміну в матчі на 80-й хвилині, замінивши В. Фофану на Т. Чалобаха. Ближче до кінця гри М. Ковачич і Б. Чілвелл із «Челсі» отримали жовті картки на 87-й та 89-й хвилинах відповідно. На 90-й хвилині «Вулвз» також провели останню заміну: Нунес замінив Н. Коллінза. У підсумку голу «Вовків» у першому таймі виявилося достатньо, щоб здобути вирішальну перемогу над «Челсі» з рахунком 1:0. Гра була чудовим проявом фізичного футболу, обидві команди залишили на полі всі сили.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Брентфорд, Челсі — Брайтон.